Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takovéto průzkumy jsou "na prd", protože rozhodující nakonec bude kam se v 2. kole přikloní těch 50 % voličů, 7-mi kandidátů, kteří neuspějí v 1. kole. *14* *14* *14* *5* *7*
  • Co máte proti Zemanovi? To je koneckonců vaše věc, ale plky o tom, že je cosi domluveno
    nemohou mít žádný racionální základ. To si běžte probírat se svými stejně starými adolescenty ke kofole do cukrárny. To jako, že mu připíšou nějaké hlasy,? nebo co mají ty vaše kidy znamenat?
  • Uz v zari napsal jeden zahranicni novinar ze je uz davno vse predem domluveno...a ze vse speje k tomu ze vyhraje Zeman..Jak jsem si to precetl tak mi projel mraz po zadech a ted jak to vidim tak vse k tomu speje..Zivot pujde dal i se Zemanem a nikdo nic neudela..Jeste neni cas na poradnou zmenu..ale jsem optimista..ona vazne jednou prijde..
  • ... zvláště, když tato informace byla zveřejněna už před pár dny (ale od jiné agentury) ... *3*
  • Dík opravil jsem ale to změnili tady na tiscali.A že po mě jdou? Tak na to jsem zvyk.to uš v 89 mě chtěli věšet.
  • ... ano, i tebe jsem odhalil :))))
  • antiparoubek: Ty jsi nenapravitelnej zm*d. :)
  • ... od tebe to je kompliment, mám rád bezduché nasrané protivníky :))))
  • antiparoubku jsi trotl!!!
  • ... máš také něco nového?
  • ... tobě musí jako mafián připadat také trotl Sobotka ml. :))))
  • ... podle tvé teorie by byl výborným prezidentem Jan Žižka z Trocnova :))))
  • ... dlouho jsem se tak dobře nepobavil z těch legračních průzkumů :))))
  • Toto video neexistuje.Už po tobě jdou,tak se schovej *3*
  • Zeman je sice trochu starej, ale za jeho vlády se zvedali platy, nezdražovalo se a nekradlo ve velkým jako dneska. Když se na to dívám dnešníma očima, je to jako zázrak. Fischer je kůň židovsko - bankovní oligarchie a proto mu sypou sponzoři tolik peněz na kampaň.
  • Toto jsem dával i vedle na stránky a je to pravda!Dával jse to už ale aby na to lidi nezapoměli!
    Doma mi říkali:"Lhát se nemá a kdo lže ten není dobrej člověk!" A on lhal milionům!
    http://www.youtube.com/watch?v=Oh4BH3_Y0H8
  • Je to particka hajzlu a vychcanku. *12*
  • Klasickej souboj dvou mafiánů, Stačí se podívat na kmotříky co jim říděj kampaně.
    Volba mezi těmito dvěma kariéristama je jako volba mezi pořádnou louží a pořádným blátem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit