Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii,.,,,,, *14* *14*
  • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!,,,,,,, *14* *14*
  • Vítěztví pana Zemana bylo drtivé, převálcoval toho cizáka jako buldozer.
    • To tupé sebestředné hulvátské ožralé nic válcuje tak akorát dobré mravy v zemi. Jinak je to jen parazitický výpotek, který je potřeba včas odstranit než jeho zhoubnost proroste hluběji. Každý lékař vám řekne že zhoubný nádor je třeba odsranit co nejdříve, než začne metastázovat - např. v podobě SPOZ - spolek parchantů ovládaných zemanem, nebo snad smečka parazitů ožralého zemana, nebo ..... . Prostě vyříznout a bez milosti odtranit, parazitický nádor nemá nárok na existenci.
      • Názor nějakého prasáka pepy z depa nikoho nezajímá, že blbečku?
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii,,,,, *14* *14*
  • Pane Zeman likvidujte tu pravičáckou chátru!!
  • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!,,... *14* *14*
    • Prostě je to tak, Zeman má vládu pevně v rukou a eliminuje lumpy, musíme mu držet palce,!
      • To tupé sebestředné h o v a d o jedině co má v pazourách je další chlast. Vyřiďte mu ať si aspoň utře tu svoji uslintanou vepřovou držku od chrchlů, normálním lidem je z toho p r a s á c k é h o ožraleckého jakého si tuponě z 4. cenové špatně.
        • Názor nějakého prasáka pepy z depa nikoho nezajímá, že blbečku?? *15* *2* *1* *12* *12*
  • Zeman je náš president a hlava státu, díky Bohu za to !,, *14*
    • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu.,,.
      • No vidíš kikáne a tak jsi na něj nadával, ještě mu polezeš do análu!
  • Ožralého zemana volilo 20% ochlastů z hospod 4. cenové skupiny. když jsem viděl jak se to ožralé NIC klátí, padá ze schodů a blábolí, tak mi tekly slzy smíchy. - *14* *14*
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii,.,.,. *14* *14*
    • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!,,, *14* *14*
  • Je třeba zadívat se na snímek v úvodu.Co vidíme?
    Starého,mstivého,chlastem schátralého alkoholika,
    jehož přecenovná "inteligence",se odvíjí od několika,
    do nekonečna se opakujících buranských tzv.bonmotů.
    Toto individum je ostudou pro tuto zemi,která se i díky těmnto žvanilům
    nemůže vyhrabat z hnoje.
    Bohužel,ani na "druhé straně",nevidím světlo na konci tunelu.
    • 100..0000.000.0%m pravda. to tupé ožralécké nic je horší než svrab, ebola,černé neštovice nebo komunisti - od těch odpadů lidské společnosti alespoň člověk vík co má čekat. Od tohoto křiváckého paznechta ne.
    • Zeman je náš president a hlava státu, díky Bohu za to !, *14*
      • Zeman byla dobrá volba, za krátké funkční období vykonal obrovský kus práce, hlavně vykopal pravičácké lumpy!!
    • Prostě je to tak, Zeman má vládu pevně v rukou a eliminuje lumpy, musíme mu držet palce!!,
    • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu.,.
    • Bonmot je "lepší" slovo pro "blábol". *2* *2* *2* *2* *2* *1* *1*
      • Slovo Bonmot je přiřazeno Zemanovi, protože průměrnému voliči zní vzdělaně proti kecu nebo blábolu, na který je hospodský návštěvník zvyklý.
        Jak by průměrnému voliči znělo, kdyby Zeman blábolil - ale Zeman pouští své Bonmoty je i pro novináře propustkou pro článek.
        Podobně opilec Zeman je zlé, virózník Zeman v novinách projde.

        Pořád se dostáváme k pohádce o Císaři a jeho nových šatech - kdy i dítě pozná, kdy je nahý. Pravda má různé podoby, zvláště ta, která je natřena komunistickou výchovou či Prognostickým ústavem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit