Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není Sobotka Pelikána "strýček"???
  • Neumím posoudit, jestli Válková je nebo není vhodnou osobou na ministerskou funkci- Sice na mě působí jako osoba s hypertrofovaným sebevědomím, která má vždycky pravdu, všemu rozumí a všechno zná, ale mohu se mýlit. Stejně tak nevím nic o jejím nástupci. Ale to, že Zemanovi vadí Válkové odchod napovídá, že bud je Válková jeho "kůň" (kobyla) nebo že alkohol, nikotin, marxleninismus a věk se na Zemanovi podepsaly víc než jeho voliči ze 4.cenové dokáží pochopit.
    • nejde o Válkovou,ale jestliže svůj resort nezvládla,nezvládl ji ani její 1.náměstek a měl by odtáhnout také a ne jmenován na její místo.Na politiku jsem nadávál v minulosti,nadával jsem na Nečasovou vládu,ale nyní se jede ve stejných kolejích a navíc si ti hajzlové navyšují své obrovské platy.Kdy konečně zvolíme ty pravé,kteří budou hledět na blaho této země a lidu a ne jen a jen na sebe.
  • Presidenta chápu, v jiném článku se popisuje, jak Válková údajně nechtěla podepsat, jak za ní chodili i do nemocnice, až nakonec podlehla. A Sobotka se jí hrdinně zastává v tom, že když nechce, tak jí přece nikdo nemůže nutit. Mám pocit, že je to zase špinavá hra, v které má možná prsty i Sobotka. Smutné.
    • Zemana chápu, protože ten ve svém slovníku slovo a pojem rezignace nemá nebo nezná. On je tak skvělý, že nikdy nerezignoval. A k rezignaci ho nikdo nepřinutí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ikdyby lhal sebe více. *3* Vždyť je soudem uznaný lhář. Válková se jako ministrině moc nepovedla. Je tady na stole otázka reálných očekávání a planých slibů. Do toho tady však nikdo z nás nevidí.
      • Souhlas, nelze obecně posoudit, kdo je dobrý nebo špatný ministr, ale pokud informace jsou správné, tak způsob odvolání, nebo možná spíše zbavení se Válkové je minimálně asi k diskusi a nemá moc úrověň. A o to mi šlo. Válkovou jinak neznám.
        • Takových bylo a bude. Čím dále mám větší pocit, že ministrují lidé s hodně malým podvědomím o fungování daného oboru.
  • Tak v Práglu je v áleji nablito zlatá mládež ze západu se přijela vyskotačit náš tisk ani muk proč. *12*
    • Kemové v Brynclu zase gómajó, že není dobré pít vasrůvku z kašny protože tam chčijó a blejó morgoši.
    • Rudý dělník jako ty má jen na lahvové pivo a tak tu píše závistivé plky. *15* *15*
      • Sodruzi z NDR asi Zapomněli... *3*
  • Zeman nechápe že je pouze kladeč věnců a ne Rudý generální tajemník Putin.

    Když byl premiérem tvrdil že prezident Havel nemá co mluvit do složení jeho vlády.
    Takže to platí i pro tebe Milošu. *15* *15*
  • ... to by byla super rána primitivům zde, co o Válkové měli naprosto jasno :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit