Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jelikož nemohu reagovat na clanek " Zeman letos virózu nedostane. Konec války s ruským velvyslancem neoslaví" tak to pisu tady:
    zeman je *12* podporuje timto fasisticky puc na ukrajine a plive na nase osvoboditele z II sv. války. hanba cele vlade, stydim se za ne! na vidle s nimi!
  • Bursíka a jeho proamerické řiťolezce platí CIA za prosazování zájmů USA v ČR. Zelenésvině jsou vlastizrádci a jako takoví budou souzení!! Za to, že pracují ve prospěch nepřátelského státu je na celé Zemi jen jeden trest, trest smrti provazem!!!
  • Merkelová hubne do plavek,už zhubla deset kilo-nelze psát bez registrace!........pááč hubne z Ukrajiny *15*
  • Nemalujme si nic narůžovo. V USA existují síly, které chtějí válku s Ruskem. Chtějí ji hned a ne za 15 let. Rusko se stalo podle nich příliš silným a stabilním a oni tedy chtějí válku teď a chtějí ji brzy. A já nevím, zda jste viděli včera na youtube video od našich přátel, na kterém byly natočeny transporty vojenské techniky přes naše území. Stovky tanků, obrněných vozů se pohybuje po rakouských kolejích k východu.
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3987-usa-si-odmitaji-vzit-zpet-13-mrtvych-spionu-cia-zabitych-na-ukrajine
  • Registrace - no samozřejmě, až se mi rudooranžové bestie dostane k veslu, musíme mít o vás - politicky nepřizpusobyvých přehled. Hned po té obnovíme tak jak to umíme jenom my komunisté a naši partáci nacisté - vraždy (politické "soudní procesy"), loupení (znárodňování), ...... Tak vo co jde, jen si pište co chcete - naše bolševické koncetráky na vás už čekají. A co nezvládneme sami, to pošleme našemu jasnozřivému, jediné nejmilovaněšjšímu - soudruhu putinopvi do Gulagu a on už si s váma bestie demokratický poradí - zakroutí vám krkem jako za starých dobrých časů syfilitk gotwald pod taktovkou nejmasovnějšího vraha v dějinách lidstava soudruhem stalinem.
  • Áááá´. ble, ble ble - už jsem se musel připomenout, že jsem se ještě neuchlastal. No škody už mohlo být od něj pokoj.
  • kkkkkkk aaaaaa
  • Do diskuse nelze psát bez registrace. Mám se tedy registrovat? "Tůdle !!"
    • Přesně tak. Když chtějí registraci, tak ať si diskutují sami.
  • Nová vládní parta lhářů
    se vyznamenává čím dál tím víc, jen tak dál a větší kapky, ať ovce pořádně bečí a platí nesmyslně vysoké daně. Babiše, ani Sobotky se to nedotkne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit