Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ČÍM DÁL VÍCE jsem potěšen zvolením Miloše Zemana. Pravda, v prvním kole jsem mu to nedal a ve druhém byl postaven před hotovou věc. Ihned po vyhlášení prvního kola. Mě stačil ten pokrytecký audit na Čunka a cizí národnost. Ani nemuselo dojít k ostudě s naší hymnou a veleostudě s volební negramotností.
    Úvodní řeč po zvolení a teď jsem viděl dcerku jak paroduje tátu. Fajn holka, smysl pro humor po tátovi. Paráda. Dobře jsme volili, dobře volili Češi. Už se těším jak jim, (tý nemožný koaliční sebrance), bude brnkat na nervy, jak jim bude zdvihat mandle.
    A Hřebejk? To je jen třešnička na dortu. Takhle zveřejněná trapná ubohost, takové ponížení sebe sama. BRAVO, jen se projevujte dál knížecí fandové. Ať zbyteček těch slušnějších zaslepených oblbnutých voličů Karla Schwarzenberga vidí, s kým měli tu čest držet basu.
    • Volili ho jen čeští ubrekánci s věčně nataženou rukou. Že už je jich víc než 2,5 miliionu, je problém této země.
  • To by me zajimalo,kolik agentu STB se tam sejde na ''oslavicku''. *12* *1*
  • Vždyť tiskovou mluvčí mu dělá Štengl......,SPOZ kolem něho vše organizují.. Možná je pan prezident ovladatelnější, než se zdálo....sám řekl, že jeho norma je 0,5l vína + 3 panáky slivovice.... Pokud je to pravidelný denní přísun.... Mám velké obavy
    • Já obavy nemám. Maximálně bude do 5ti let státní pohřeb.
    • To vydrží docela dost, jiní chlastají daleko víc *3* . Držím mu palce. "Nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme". *3* *3* *3*
    • To vydrží docela dost, myslím, že nemusíme mít obavy - jiní chlastají víc. A ty ostatní kecy...kam na ty rozumy chodíte? *6*
    • Kolik vychlastáš ty čůzo jabčáku?
  • Držím panu Zemanovy palce a doufám, že bude dobrým a spravedlivým prezidentem, jak už nám v televizních debatách a po volbě slíbil. Přeji mu v tomto směru mnoho úspěchů.
    • Slibem neurazíš.
    • Typický nestraný prezident.... Lže se v každém státě, ale tam kde se toleruje, to je průšvih.... .....
      • Tak nelži! *1* *2* *15* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • Tys hulil nebo to je po houbičkách?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit