Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je náš president a hlava státu, díky Bohu za to !,. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Jsem rád, že už ses naučil psát Boha s velkým B, soudruhu.
      • Proč soudruh?Já jsem naopak ráda, že se našel konečně chlap, který jenom nepapouškuje ale má svou hlavu a to spousta lidí co vyrabovali republiku nemůže pobrat, vy jste jeden z nich nebo Vám to nařídili..........
        • Nařídil mi to Lojza Gajdoš z Chánova, soudružko!
  • Tak jsem se poprvé podíval do "diskuse" k tomuto článku, a je to tady docela zábavné. Jen nerozumím jednomu: Bolševici tady prokazují, že trpí paranoidními bludy jako alkoholici. Že by všichni bolševici chlastali? Nebo je to spíš z fetování marxismu-leninismu? Netušil jsem, že je to takový dryák.
    • Pišto, jsi dobře rozpoznatelný, tak nelži, že ses sem podíval poprvé. Ledaže by to bylo poprvé, co ses vrátil uspokojený od kozy, to by odpovídalo.. Už jsi slyšel někdy o "rukopisu ??? To není ale z oboru grafologie, ale o stylu vyjadřování. Dokonce i telegrafisté, kteří např. za druhé světové vysílali Morseovkou měli rozpoznatelný rukopis. Dokonce Wehrmacht oklamal takto Stalina, když plánoval útok na Moskvu. Přesunul vojska, obléhající Leningrad, ale nechal tam svého telegrafistu a Rusové nepoznali, že došlo k přesunu vojsk od Leningradu k útoku na Moskvu. Málem to zaplatili porážkou, naštěstí pro ně je zdrželo počasí a útok se opozdil. I tak se ale Němci dostali díky tomuto triku až na předměstí Moskvy. Pak ale už přijeli "Sibiřané" a udělali si z Němců terče svých přesných snajperek... A bylo to...I ty máš rozpoznatelný styl vyjadřování a oklameš jen málo lidí...
      • Ještě by to chtělo jednoho snajpra který by se trefil do té hloupé Pištovy makovice!! *3* *3* *3*
        • Pišta se podíval poprvé?? Ten to projede za hodinu i desetkrát, je to jeho jediná životní radost, žije sám opuštěný jako kůl v plotě ve své pastoušce a smolí pitomosti. *3* *3*
          • A zase soudíš jiné podle sebe, hlupáku. Cha.
            • Potřebuješ brýle, Karle..
            • Odpovídáš sám sobě? Tak to už je na sezení u psychiatra!! *2*
  • Opravdu výkon ubožáka cikána Pišty, většinu příspěvků napsal on pod asi desíti nicky, mají stejnou IP adresu, takže je to jasné, myslím že už dlouho nevydrží a veme ho čert!! *3* *3*
    • Soudruhu, teda tobě to dnes pálí... Nemáš zanícenej palec na noze?
  • Verva je co za kořalku? Z čeho se pálí?
    • Verva diesel,to je nafta,To pije ten ožrala,když mu dojde kořalka,i brzdová kapalina.
  • Kdyby nám radši povykládal, jak bude předsedat porotě při volbě královny krásy na pražském hradě. Organizuje to slečna prezidentová a první místo jí koupil Lukoil. Není to apríl, to tahle rodinka fakt vymyslela. *16*
    • No, je to sice také pitomost, hodná nevzdělané slečinky, ale jinak neškodná... Akorát, že si asi něco přivydělá, ale to ten,kdo tam nepůjde, také nic platit nebude...
  • Hokejisté ze strachu, aby se jim ta ožralá hlava nepřikutálela blahopřát, raději všechno prohráli...
    • Jo tak tady byla ta chyba, já jen myslel, že prostě mizerně hráli *2* *1* *2*
  • On ještě někdo ty jeho "rozšafné" ovaroviny poslouchá? *12*
  • On takovej dobře pověšenej komunista má taky něco do sebe!
    • Lépe vypadá Pišta, pověšený za koule v průvanu !!!
      • Ten by řval,a jeho komunističtí rodiče taky.
    • Mrtvej komunista,dobrej komunista.
  • Prezidentské heslo: Ranní ptáče - dřív se ožere! (dál se dopotácí?)
  • Zeman je náš prezident,bohužel.
    • Buď rád, nebyl tam lepší.
      • Pitomcům to stačí a chytří za to nemůžou!?
      • Klause si ve světě vážili.Ze Zemana mají legraci.Dokonce i v Rusku,kde ho srovnávají s Jelcinem.
        • Uniklo mi, kdo si Klause ve světě vážil. Po krádeži v Chile byl světu k smíchu stejně, jako dnes opilý Zeman.
        • Jenže nebýt Jelcina, nebylo by Rusko , ale SSSR. Na to chlapci už asi zapoměli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit