Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bavorští politici o českých volbách: Je to holt jiná kultura

    https://video.aktualne.cz/ze-sveta/bavorsti-politici-o-ceskych-volbach-je-to-holt-jina-kultura/r~fba5c560ba2b11e7b286002590604f2e/
  • Vyhrála demokracie? Vyhrála její karikatura, hlas Okamury zní jako šepot ruských tajných služeb

    https://nazory.aktualne.cz/komentare/vyhrala-demokracie-vyhrala-karikatura-demokracie/r~3b07b968ba3411e7895f002590604f2e/
  • Co jste si, ovce, zvolily, to máte, Zase budete, slovy Karla Kryla "rýt d.žkou v zemi".
    • Karla Kryla neber do huby havloide,Havel a jeho poskoci Karla Kryla zavraždili
      • Když zjistil co je Havel zač emigroval podruhé
    • https://www.youtube.com/watch?v=_1qqFvEQ42o
  • Kladeš věnců ani víc komentovat nemůže. *14*
  • Babiš to bude mít těžké sestavit vládu. Pro ODS, Piráty a ČSSD to bude likvidační, jenom pokud by chtěli na jedno volební období ke korytům namastit si kapsy a pak konec. Prostituti KDU-ČSL půjdou s každým ale nemají dost křesel. Zbývá tedy Tomio s tichou podporou komunistů. To ale teď před nedávnem Faltýnek vyloučil, takže pat? Podle mě menšinová vláda s podporou ODS výměnou za reformy.


    http://www.epshark.cz/clanek/172/miroslav-macek-krouceni-hlavou
  • Na světe jsem již hodně let a vždy na zámek si zve vrchnost v tomto případě prezident své poddané. Co asi tak budou projednávat? Když jsem dneska slyšel jak 50 000 Kč. může dostat pokutu poslanec či ministr když nepřizná kolik si vydělal bokem za rok k platu, tak jsem si říkal jak vrchnost si sama sobě hraje do karet. Ministryně Marksová odchází a ještě dostane kolem 750 000 Kč. tak co by jí to udělalo zaplatit 50 000 Kč. nějakou pokutu. Já kdybych nepodal daň. přiznání to by byl jiný tanec a rovnou za miliony.
    Na tento zrůdný politický a demokratický diktátorský systém, který si pouze na něco hraje pomůže pouze bejkovec.
  • Ten nemocný opilec Zeman už opravdu svou funkci nezvládá, nedovedu si představit dalších jeho 5 let, světu pro smích a nám pro pláč. Pokročilá alkoholická demence spolu s postupným rozpadem osobnosti. Tragédie historicko-pastýřská, jak by řekl Jára Cimrman.
    • Zápotocký byl známý harmonikář, hospodský povaleč a opilec z Kladenska. Když z něho komunisti udělali presidenta, podle tvrzení pamětníků se snažil alespoň na veřejnosti zachovávat jisté dekórum, které vyžaduje tato funkce.
      Ale to co předvádí to současné ožralé hradní strašidlo, to žádný z komunisty dosazených presidentů neudělal. President republiky je podle Ústavy ČR symbol země, který má ČR representovat. Jenomže ten ožrala svým chováním, sprostými výrazy a hulvátským chováním dělá naší zemi ostudu po celém světě. Je neuvěřitelné, že nesvéprávná lůza si něco takového mohla zvolit. Inu, k obrazu svému.
      • A víš co je nejhorší = spousta lidí ho bude volit znovu...

        Nechápu...
        • Já jo Drahoš je vítač emigrantů a jde na ruku lidem jako Kalousek.Horáček nemá nic v hlavě a jediný důvod kandidatury hlavně ať tam není Zeman.Ostatní kandidáti nemají šanci jsou nikdo.Zeman má své mouchy, ale je to politik a na rozdíl od nás tedy tebe i mě ví.
      • vanhorne
        "Zápotocký byl známý harmonikář"
        Muj strejda byl vlakvedouci, ten me vykladal jaky problem s Tondou meli jeho pruvodci.Tonda vlezl s harmonikou do vlaku bez jizdenky a pruvocim rikal,ze si jizdenku odehraje na harmonice, ti ho ale v pristi stanici vyhodili z vlaku.Proto neemel rad ajznbonaky a kdyz se stal presidentem, tak se jim pomstil, jako Zeman a odebral jim urcite vymozenosti.Lokomotivni personal odchazel s plnou pensi do duchodu po 25 letech sluzby, protoze ta byla tenkrat na parnich lokomotivach tezka a narocna, jak fysicky tak psychicky,Jinak si na neho nestezovali a opileho ho take nevideli.Kdyz hral v hodpode, vypil pry jenom jedno nebo dve pivka i kdyz to stamgasti platili.To Zeman v takovem pripade by tu hospodu vychlastal. ☺
        • nepopisuj nám sebe
      • Oč jsi lepší?
    • A co umíš krom uráženi ty hloupá ovce?
      • Nazývat věci pravými jmény není urážka. A jako správný komunista bys měl vědět co to je kult osobnosti a to bude hodně brzy...
  • Jmenuji Babiše premiérem, oznámil Zeman. Stíhání mu nevadí

    Kde je tento článek???
    • vanhorne
      "Kde je tento článek???"
      To ale rekl hned na zacatku te, jak rekl agent registračné číslo:26085"na objednavku" afery. ☺
      • *6*
    • Zemanovi samozřejmě to stíhání nevadí. Ono mu také nevadí mluvit na mezinárodním fóru sprostě a chovat se jak v putyce IV. cenové. Jemu slova jako morálka, čest, slušnost nic neříkají. Začalo to už tou tzv. "opoziční smlouvou", kterou uzavřel se zlodějem chilského pera. Pak chceme, aby nás civilizovaný svět bral vážně.
      • Jo jo - je to zkrátka "důstojný reprezentant" naší země...

        Pak si "celý svět" musí myslet, že jsme všichni takoví debilové...
      • Asi jako tobě tu nevadí urážet jeho.
        • Spodinu ze IV. cenové nelze urazit.
          • Hlavně že to o sobě víš
    • Klikni na konci stránky na číslo 2 a tam je to mezi staršími články.
  • No a jeho volba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit