Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S úsměvem je třeba jít do boje, hloupost s úsměvem je potřebné jiné posílat do boje. Také pěkná kravina, i když to tak  v současné době je.

    Myslím, že se nějak zapomíná, že tam za iluzorní hrdinství umírají mladí lidé ... v 21 století, neskutečně hrozná tragedie- děs a hrůza. Kdo by o tom před 10 lety uvažoval???

     Mluví se o jednotě, ale  ta jednota také může  nepřinest nenávist.

    To není jen Rusko. V uvozovkách o nic nešlo a už se ..... nesměla používat ruština nebo ano?????? Diplomacie v ři... Jen válčit a zabíjet.


  • gaheris

    Už pustili toho statečného bojovníka co ho zavřeli kvůli tomu že na Ukrajině bojoval? To jsou vám vjeci pani Milerová, udělejte mi k večeři nudle s mákem! No jednou máme humanitární bombardování a podruhý je z toho válečný zločin, aby se v tom prase vyznalo! Putin bude asi ztracenej poněvadž je rafinovanej!

  • Tak šup rusobijci do maskáčů

  • Že by konečně to monstrum z LDN Lány dostalo rozum a přestalo kolaborovat z rusáckým hnojem?

    Nebo jen mu někdo konečně sdělil co je ta lidská sr.ka z Kremlu, jakýsi KGB-cký skřet a válečný zločinec putin za lidskou zrůdu a začal se bát normálních lidí v česku, kteří mají té rusácké lůzy plné zuby.

    • gaheris

      Pepíčku už jsi se přihlásil do slavné ukrajinské legie? 

    • Ban

  • Dánové a Lotyši už to dovolili ovšem ty už mají tradici v dobrovolnících SS

    • gaheris

      Taková soudržnost s banderovci je chvályhodná věc, žejo, že?

  • Docela by mě zajímalo, jestli si přihlášku do toho batalionu podají i ti, kteří nejvíc křičí po válce z řad našich předních politiků. Ono se snadno posílá ostatní na jatka. 


  • A to už mu na Hradě hrabe? Nebo přesněji jim
    "hrdinům" hrabe?Zmrzačí je tam a co my tady s válečným nevyžádaným
    bojovníkem? Platit takovému mrzácký důchod? Jen že si chtěl hrát na
    vojáčky?Repatriovat hrdinu? A skákat okolo takového hrdiny celý život?
    Za veřejné peníze?Když se rusáci mydlí mezi sebou, je to především
    jejich věc.Jinak hrdinové klidně.Ať si vezmou na to  vlastní dovolenou, zaplatí
    si extra pojištění a hurááá do boje.Drží se jim palce.

  • Miloš Zeman BYL OSOBNOST. Ovšem poslední dobou mám pocit, že nějak ztrácí soudnost. Mám dojem že ten stav nastal po vakcinaci proti covidu. Bůhví co ta "vakcína" způsobuje....i ve svém okolí u některých očkovaných sleduju podivné myšlenkové veletoče......ale koneckonců mne se ten problém netýká, tak proč bych se tím trápil.... JSEM TOTIŽ MORAVAN a neočkovaný.....a svolení, jak je nám sděleno, mají pouze Češi....😉

    • Osobnost...?

      No - o tom by se dalo polemizovat...

      Soudnost ztrácí již řadu let a ne jen poslední dobou...

      A není to po vakcinaci proti covid19...

  • ivislo

    Zeman otočil. Asi na Ruské ambasádě došla vodka.

  • Tak to dopadne, když lumpovi odejdou játýrka a střízlivý mozek, nebo jeho zbytek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit