Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náš milovaný jezevec řekl, co si myslí (ne to, co se po něm chtělo) a už je oheň na střeše.

    Milionáři zase svolávají demonstraci, která bude veselá, hlučná, ale to je tak všechno.

    Tak každý, kdo je nespokojený s tím, že Zeman nemyslí tak, jak se od něho chce, utíkejte do Prahy a pořádně od plic se tam vykřičte.

    To pomáhá na zdraví a stres. 

    A nakonec, třeba to milionářům zase přinese nějaký ten miliónek.

    Zrzek jim s pokladnou někam zmizel, tak to musí doplnit.  

    • Snad to zvedne nakaženost covidem když už nic jiného

  • Tedy ta diskuse frčí.

    Nikdo z nás jsme žádný spis, žádný důkaz nebo protidůkaz neviděli a přesto se najdou tací, co diskutují velmi "zasvěceně." 

    Pokud existuje nějaká pravda, tak se jí rozhodně, vážení diskutující asi nedozvíme. A to, co tvrdí média, může být od pravdy hrozně daleko. 

    Z jednoho nebo druhého pohledu. Proč plýtváte emocemi?

    Nebo jste někdo probíral spisy vedené BIS a Policií ČR, že víte, že jedna nebo druhá strana lže? 

  • Fji 1 (blb č.1?), teď nastoupí ještě Fji 99 a bude to celé.

    • To že neznáš císaře pána jen svědčí jaký (blb č.1.) jsi ty :D :D 

  • Vystrčil taiwanská onuce zase perlí

    • Mnohem horší je co "vyperlila" ta prokremelská onuce.

      • Jo taky si to o Hamáčkovi  myslím :D

  • Když opozice prská ,dělá to pan prezident dobře.

    • Když prská většina obyvatel, tak to zřejmě hradní dobře nedělá...

      • Co rozumíte paní Koloběžko pod pojmem "většina?"

         Máte to nějak spočítané nebo se pohybujete v nějaké specifické bublině?

        Vy jste většina? Obyvatelé České republiky prskají vždycky a na všechno.

        Nebo žijete v Kanadě, jako někteří další odborníci na Česko?

        Nechme na volbách a uvidíme, kolik je ta "většina."

      • josef.chmela

        Ona ta demoopozice nikdy neuměla počítat a dodnes si jejich voliči myslí, že 40% ze 100 je většina.

      • Prosím o zdroj vašeho průzkumu? Jinak je to bohapustý blábol!

        • Toto je jen mini ukázka...

          .Přes osm tisíc čtenářů TN.cz hlasovalo v anketě o nedělním
          projevu Miloše Zemana ke kauze Vrbětice a zhoršení česko-ruských vztahů.
          Většina z nich nemá z prezidentových slov vůbec radost.




          Zemanovo vystoupení, na které Česko čekalo týden, hodnotí
          pětkou a považuje za hrozné více než 5400 lidí. Hlava státu má ale i
          řadu zastánců. Jedničku za projev, ve kterém nevyloučil, že explozi
          skladu v roce 2014 mohla způsobit neopatrná manipulace s municí, mu dalo
          přes 2300 čtenářů.

          Jinak - stačí chvíli  stát ve frontě, třeba  v supermarketu, na nádraží na jízdenku, nebo projít kolem skupinky lidí...

          Tam se probírá všechno...

          Ještě jsem nešlyšela, v poslední době, na hradního nějakou chválu...

          Naopak -  samé negativní ohlasy...

          • Tn.cz 🤣🤣🤣🤣

            • Fji1

              😂

              • Reakce na příspěvek:

                Klidně cituj parlamentní listy to má stejnou váhu jako tn.cz 😂. Jinak tu máš fajn nick ,Rudý šváb. To se mě líbí. Budu ti tak říkat.

                • Reakce na příspěvek:

                  Mě nemůže urazit taková  " 0"  , jako jste vy Fji1...

                  • Reakce na příspěvek:

                    To jsem rád Rudý švábe

  • Okounku, já jsem musel odsloužit dva roky, ale ty mladý cucák ani nevíš, co to bylo. Jinak i ostatní soudruzi, děkuji za podporu.

    • No jistě máš VUML

  • Dědo sedláku nelži. Jasně že tady mastíš o CCCP! Ty jsi totiž imperialistický zaprodanec. Kterému bylo v 70 letech i na vojně moc ubližováno. Jak jsi se tady veřejně přiznal.A tak máš převelikého mindráka. Každý je u tebe třídní nepřítel. A do všech musíš kopat. Navíc pochtíváš aby se ti psalo s velkým "S". Ale to se zuřivým prďolům nedělá. Je na světě takové klidné místo. S plnou penzí.Zotavovna pro tobě podobné. Bohnice se to tam jmenuje.

  • KIMCID, já jsem někde psal o CCCP? Zajdi na oční, tam ti možná pomohou a pak hned na psychiatrii, tam léčí takové blbečky jako jsi ty.

    • KIMCID

      Ale copak rudá špína jako a tak silná slova od klavesnice. Zavři za sebou pokojík a přelešti si odznak PSVB.

  • Ta naše bývalá ruská gubernie se svými "symboly" a "představiteli" je k smíchu nebo spíš k politování celému civilisovanému světu.

    No ale tady se člověk pobaví, ty "moudrosti" zdejších ruso-řiťo-lezců, to nemá obdoby. 😀😀😂

    • josef.chmela

      Ta naše současná USA a EU gubernie se svými "symboly" a "představiteli" je
      k smíchu nebo spíš k politování celému pokrokově smýšlejícímu světu.

      No ale tady se člověk pobaví, ty "moudrosti" zdejších USA-řiťo-lezců, to nemá obdoby.

      • Až jednou budeš stát před Nejvyšší Spravedlností, i když ve svém"rudém náboženství" na ni nevěříš a vysmíváš se tomu, tak mne jmenuj a já přijdu a budu prosit, aby Ti bylo odpuštěno.

        • josef.chmela

          Děkuji, nejsem magor.

          • Ještě jsem zapomněl dodat, že nejde o to jak to lidem vykládá náboženství. Ale v přírodě a ve vesmíru platí, že "Každá akce vyvolává reakci."

            Nepřeji Ti nic zlého.

    • vanhorne

      🍻

    • KIMCID

      Potvrzuji tvoje slova 30let marastu rádoby demokracie.Za 30let jsem se nehnuli nikam.Kdyz to srovnáme s první republikou co zvládla za 20let.

  • Proč ten hradní kolaborant nevystoupil ve veřejnoprávním televizi ,proč vystupuje v soukromé televizi!

    • Oni pana Vystrčila jednou na CT také pozvou. Jsou z jednoho týmu.

      No a pan Zeman by neměl chodit do žádné televize vůbec.

      Je prezident, ne komentátor. 

    • vanhorne

      Tak to se musis obratit na bratra Ovcacka nebo Novotneho a mozna by bylo lepsi napsat ten dotaz  v azbuce, aby to tovaryshchi dobro panimaly, da?😂

      • Jsou v Kanadě kurzy jazyka ruského? Když chcete psát v jejich řeči, tak se to naučte.

        U Vás se neděje nic zajímavého? Zkuste nekafrat do našich věcí a sdělte nám, jak to chodí u Vás. Třeba to bude zajímavější. 

      • KIMCID

        Ty neumíš ani psát tak co bys rád četl 😁😁😁

        • vanhorne

          Cheers, neco si jeste pod x4lupou dovedu preslabikovat.😀

          • KIMCID

            To je opravdu mnoho

    • josef.chmela

      Aby se blbci měli na co ptát.

      • KIMCID

        Oni to dávali na ČT 24 v 11hodin .

    • KIMCID

      Proč tě to zajímá rudý švabe

    • Protože ten jeho blábol natočila Prima už v sobotu a záznam poskytla/prodala Nově, ale i ČT...

      • KIMCID

        Blabolis ty bolševický noku

        • A byl by nějaký důkaz, že to tak nebylo...?🤨

          • KIMCID

            A ty ho máš že blbě kecáš na adresu prezidenta.Až se vzpamatuješ budem tě tu respektovat ,zatím jsi rudej nok.

            • Jasně že mám...

              Neusnadnim vám to, KIMCIDE...

              Pátrejte na netu...😉

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                No vždyť píšu že LŽEŠ

                • Reakce na příspěvek:

                  Hledej Šmudlo...

                  • KIMCID

                    Reakce na příspěvek:

                    Proč když lžeš proč se namáhat

                  • KIMCID

                    Reakce na příspěvek:

                    Proč když lžeš proč se namáhat

                    • Reakce na příspěvek:


                      Prezident Miloš Zeman dnes v 11 hodin vystoupí s dvanáctiminutovým
                      projevem ke kauze Vrbětice. Kromě televize Prima, která projev natočila
                      v sobotu, jej odvysílají i Česká televize a TV Nova. Prezidentův mluvčí
                      Jiří Ovčáček na twitteru informoval, že půjde o mimořádný projev. Už
                      dříve uvedl, že se prezident ke kauze, která před týdnem rozpoutala
                      diplomatickou roztržku a nucené odchody ruských diplomatů z Česka
                      i českých z Ruska, vyjádří až tuto neděli.

                      😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit