Přejít na výpis diskuzí

Zeman u Ústavního soudu nepochodil, služební zákon platí

9.7.2015 11:28
9 příspěvků

Ústavní soud nevyhověl prezidentu Miloši Zemanovi a jeho návrh na zrušení služebního zákona zamítl. Jeden ústupek však udělal - vypustil ze zákona jednu větu. Prezident rozhodnutí soudu respektuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nový služební zákon je paskvil, podobně jako všechny tzv. karierní řády VŠ a AVČR. A to jej ani nemusím číst celý. Jen pro ilustraci: §55: propuštěný ze státní služby je ten, kdo byl uvězněn a jeho doba trvání vězení přesáhne dobu 3 roky. No, v Česku lze dostat jen 3 roky dokonce i za vraždu a zloději a kriminálníci běžného druhu, kdy doba vazby většinou ty 3 roky nepřesáhne tedy mohou pracovat ve státní službě jako učitelé, policisté, vojáci (i když tam spíše hledejte někoho, kdo kriminálník není ... no omlouvám se vojákům na misích, na ty toto neplatí, to vojáci opravdu jsou). Kdybych pokračoval ... třeba tím, že bez problémů stále lze kohokoli propustit z organizačních důvodů,. což je i v ZP § resp. odstavec na ty, kteří se českému neokomunistickému panstvu znelíbí, jelikož jsou schopnější než to panstvo, a to panstvo na ně "nemá" jak si samo to převlečené rudé panstvo mezi sebou po putykách, kde chlastá jako státní zaměstnanci v pracovní době, povídá a ještě se tomu pošklebuje. Děkuji, nechci, a panu prezidentovi Zemanovi držím palce do další odvolačky. Běda zemi, které zkorumpovaný dobře si žijící kolektivistický gang vládne - to věděl už i první římský císař Octavianus Augustus. Diktátor, čili státní správce (abych tu komunistickou a nespravedlivou nadávku uvedl na pravou míru) Gaius Iulius Caesar byl hrdina, kterého jsme specielně my Češi dodnes nedocenili ...
  • díky pane ministře
   příště prosím o podrobnější vysvětlení *3*
 • to není ústavní soud,ale rada starších,kterým šefuje ten nejstarší.Nepamatuji si,že by před revoluci byl u nás nějaký ústavní soud a ani nescházel.Opět instituce navíc,kterou platíme stejně jako ústav pro zjišťováni totalitních režimů a senát.
 • Další ostuda Miloše Zemana.

  Článek s citací 'Hitler je gentleman' existuje. Nenapsal ho ale Peroutka


  Prezidentem Milošem Zemanem citovaný článek, kde se píše 'Hitler je gentleman', existuje. Objevila ho Česká televize. Podle jejího zjištění se článek nejmenoval Hitler je gentleman, ale Nekamenujte proroky. Nevyšel ve 30. letech ale v září 1942. Nebylo to v Přítomnosti ale v časopise Svět. Nenapsal ho Ferdinand Peroutka, ale někdo, kdo se podepsal J. Hr. a citoval výrok amerického geologa Waltera Bergmanna z přednášky v Los Angeles.
  • vidím,že te ten nick sedí ke tvým rozumovým schopnostem,ty jsou jak vidím pod mezi normy.
 • Zeman se jistě odvolá a zvítězí,držíme palce
  • naprostý souhlas *3*
 • No comment!
 • No comment!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit