Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • novak.vladislav

    Dostat 8 let za nic? Za nic se dává 15 let! 

    To je starý vtip vězňů z gulagu. Když jsem si přečetl, za co byli ti polští manželé odsouzeni, zvedl se mi žaludek. Kdo o tomto případu nic neví, ať se zdrží hloupých soudů! Viz prohlášení "Podle odborníků z Asociace poskytovatelů adiktologických služeb i Matěje Hollana, člena Rady vlády pro koordinaci politiky v oblasti závislostí, by ayahuasca měla být dekriminalizována. "

    • No - mě se zvedl žaludek z toho, že dostanou milost...

      Pořádali jakési rituály s u nás zakázanou látkou...

      Pěkn ě si namastili kapsu, takže se hned vloudí myšlenka - jak tlustou obálku Blažek dostal...

      • novak.vladislav

        Proč hlupáci , kteří o případu nic nevědí, odsuzují tuto dvojici jako kdyby byli vrazi? Jak si namastili kapsu? Vy jste jim dělal účetního, nebo zase jen nesmyslně plkáte?!

        • Tak znovu - svým "klientům" podávali u nás zakázanou látku...

          A vyinkasovali od nich víc jak 10 milionů Kč...

          Takže neplkám a to vy je obhajujete...


  • Špatné Zemanovo rozhodnutí. To nebyl trestný čin z nedbalosti,ale promyšlené porušení zákona získat s feťáků prachy do kapsy. Doživotí !

  • Článek není třeba číst. Už z volby fota prezidenta Zemana je jasné, že jde redakci o jeho kritiku.

    • Když ono je dost těžké vybrat foto, na kterém by vypadal trochu "přijatelně"..


  • Kdyby stát chtěl opravdu bojovat proti psychotropním látkám, tak by již dávno zakázal prodej alkoholu a cigaret. Jenže z toho má stát peníze, takže ho nezajímají ti mrtví co na to zemřeli.

  • A babča, která si pěstovala jednu rostlinu konopí, aby si z něho mohla dělat mast, která jí pomáhala na revma, dostala podmínku...

    Nikoho nějakým neznámým patokem neohrožovala...

  • No a?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit