Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten tečka tady vkládá do každé diskuse pod nickem: to Pišta: Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses vypatlaným komoušem! Co říct o inteligenci takového individua, pod úrovní zvířete, ale nechci zvířátka urazit! *14*
    • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses soudruhem!
      • Moc vtipné, ale jelikož to píše největší blb na tiskali tak to beru.
        • Však ty víš!
          • To víš že vím že jsi největší H O V A D O a primitiv!! *2*
  • Buďme rádi že máme Zemana, nikdo lepší momentálně není, takže VO-CO-GO,. *14*
  • A to ještě kacpa neví že Justícia, tečka a :-)) jeden blb jest!! Ale opravdu pořádný, zastiňuje i toho Nota, ten sice neovládá pravopis ale je aspoň chytřejší!! *3* *3* *3*
    • No myslela jsem, že Justícia je někdo jiný, podle stylu vyjadřování.
      CSSD je jen "hrubý" neškodný blázen. *2*
      Mně je to v podstatě jedno, vadí mi tady ten systém, že se kradou nicky.
      • Máš pravdu, ten Not je hrubý neškodný blázen, jenže ten tečka alias Justícia atd. je blb daleko větší, jediné co celkem ovládá je oproti Notovi pravopis ale jinak opravdu D E B I L. a Not je proti němu profesor!
        • Tak to ale nemá žádný smysl takovéto diskuse, když to nemá tiscali ošetřeno.
          To mě teda nakrklo!
          • Tady se dostaneš do diskuse bláznů a magorů.
            • Vypadá to tak. Dá se tu však dobře odreagovat, pokud musí člověk v reálu držet hubu.
    • Starej se o sebe komunistická p´čo!
      • Tady je neuvěřitelný bordel!
        Jak je možné, že někdo používá moji přezdívku, navíc inkognito.
        Takže pánové, jestli se bavíte takhle, to je úplně pod úroveň rafinované blechy.
        Je to ubohé!
        Nepoužívám vulgární slova.
        Admin má automaticky server nastavit tak, aby se nemohla používat dvakrát tatáž přezdívka!
        Co s tím uděláte tiscali?
        Není to tu bůhvíjak úctyhodné, ale elementární pravidla při diskusi by platit měla.
        V životě se tu nikdo nedomluví. Smradi se schovávají za už použité nicky, kydají hnůj. Kdyby jen hnůj, který je životudárný, ale oni kydají odpad z pet láhví, z nichž beztak od božího rána pijí.
        Protestuji proti zneužití mé přezdívky!
        • Dobry vecer Kacpa,protestovat muzete,ale mnozi nevedi ,co to znamena.
          • Zase bez diakritiky. Protestovat? Berte to třeba tak, že nechci, aby někdo jiný používal můj nick. Pokud jste průměrně inteligentní, tak to snad pochopíte i Vy.
            Nic jiného k tématu nemáte?
        • Nauč se mateřský jazyk, když chceš diskutovat na úrovni soudruha Zemana. Nebo je pan Ukrajinec?
          • Podotýkám, že nepíšeme diktát z českého jazyka, ale bavíme se o včerejším dnu. Jestli Vám to náhodou pane učiteli uniklo.
            ps: Projev Zemana bývá většinou brilantní. Ať s ním souhlasíte nebo ne.
          • Nevidím hrubky. Kde jsou?
          • Co se ti nelíbí?
            Udělala jsem jeden překlep tečko dvě.
            • Vy už se v tom vyznáte, ale když sem přijde někdo nový, myslí si, že odpovídá někomu a ono je to jinak.
              Nemůžou být duální nicky, pokud se máte s někým bavit. Je to absurdní. Doufám, že s tím admin něco udělá.
              A také blokovat tupl pitomce, pokud jsou moc vulgární. To přeci nejde takhle dělat.
            • To není tečka 2 ale dvě tečky, to zase ukrad ten slabomyslný tečka jinému pisateli, který ho kárá za blbost, prostě se stále nechce smířit s tím že je tady největší blb, ale má to marné. *3* Je to prostě Best blb! *3*
            • Překlep není chyba, ale co ty hrubky?
    • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses vypatlaným komoušem!!
  • Jakékoliv ocenění udělení tímto dobytkem je zcela degradováno na úroveň pivního tácku *2* *2* *2*
    • Jeste nize...
  • kacpa tady byla dnes asi poprvé a hned odhadla dva největší blby, tečku a Nota, to hodnotím, inteligentní osoba, opravdu!! *14*
    • Co bys dal ty komunisticka bestie,kdyby velevazena rodina Kennedyu si stezovala,ze lidsky odpad-jakym bezesporu jsi-zneuziva zkratku byvaleho prezidenta USA?
      • Odpovím ti blbe, Firma JFK Bohemia Travel působí na českéh trhu déle než 10 let.Stačí??
  • Na Nota platí jedině kacpa, ta s ním mává jako s hadrem! *14* *14*
    • To vis,ono se s kundama spatne hada...
  • Milý tečko, pan Zeman je i tvým prezidentem a hlavou státu, nemůžeš s tím nic udělat i kdyby ses rozkrájel, vem to laskavě na vědomí a vzdej mu hold, udělal už kus dobré práce za kterou si ho všichni ceníme a vážíme,.,. *14*
    • Mila dvojtecko-Milous je prezidentem-to je pravda,ale neni prezidentem ''milovanym'' ani uznavanym.Mohu te ubezpecit,ze jeho popularita klesla nekam ku Gottwaldovi,mozna jeste nize.
    • A hlavně se chovej způsobně a slušně ke svému prezidentu, na to nezapomeň!!
  • Státní vyznamenání pro Čubu a Grégra, víc o sobě Zeman ani říci nemohl, že... :-)
    • Doplním pracoval jsem v podniku ,který Grégr usiloval získat,což se mu nepodařilo,protože informace o něm byla,že to není pravé ořechové.Bohužel pár schopných lidí přetáhl na svou stranu za mohutných slibů.Výsledek dodnes si nadávají,že tomuto pánovi naletěli.Zeman z něj udělal ministra průmyslu.On dosadil zetě Dyby na ČEZ .
  • Nejvyšší státní řád Bílého lva by měl dostat in memoriam náš první dělnický president Klement Gottwald, protože má největší zásluhy o stát, když jím vybudovaného státu, mají dosud co buržousti krást a rozdávat dary např. církvím.
    Za komunistů žádné dluhy nebyly - ty vznikly až po nástupu buržoazie k moci. To se tvrdilo, že soukromník je lepší hospodář než stát. Ale opak je pravdou. Jestli nějaký buržousta je dobrý hospodář, tak veškerý zisk má pouze on . stát z toho nic.
    • Stát - to jsme my - pracující lid. Proto všechna moc patří lidu a veškerý rozkradený majetek se mu musí vrátit !!!!
      Ať žije naše nejlepší a nejdemokratičtější polická strana - ať žije KSČM !!!!!
    • Zapominas na JuDr Vase-ten zabil bez duvodu jeste vic spoluobcanu.
      • Byl to dobrý prokurátor a byl by dobrým ministrem. Vždyť vystudoval práva ještě z atatíčka Masaryka.
        • Jestlipak vis,ze onoho prokuratora delal tez za 2.Svetove Valky a to na nasem uzemi?
          Verny to clen NSDAP-byl navrzen na zlaty kriz.
        • Jako ocelová pěst by dopadl hněv pracujícího lidu na všechny zloděje, kapitalisty, buržousty, pravičáky a kulaky. Problémy by se tím částečně odstranily a demokracie a vláda lidu by se opět navrátila.
  • Vazeni pritomni-POZOR!
    Zavital k nam jisty ''kacpa''
    Jedna se o totalniho pitomu,clena SPOZ,jo-samosebou,ze je az od Ivancic.
    Asi vite,co tam bydli za 'vykvet inteligence' *1* *1* *1*
    • Jo a volila jsem Okamuru, aby bylo jasno, i když proč to tady povídám. Diškuse o ničem.
      • Zbytečný hlas pro populistu.
      • Snad ti dam prvni plus.
        Jinak je znamo,ze tam ta intelligence voli KSCSSD.Tak jim to nerikej,nebo te zmydlej...
        • Kašlu ti na tvoje plus křupane.
          Chovej se slušně, děláš ostudu mamince. Zasloužil bys pár facek.
          Mě nemá kdo za co mydlit, ničím jsem se neprovinila, akorát dnes jsem byla krapet kvůli tobě neslušná. Třikrát fuj a ty se polepši!
          Pokud ti záleží na zdejší diskusi, zkus u sebe zkulturnit projev, protože je to tu dost chlív.
          Mizím, protože mě to tu dneškem přestalo bavit. Pokud s tím admin něco neudělá, neumravní zdejší NotCCSD a jemu podobné, tak tu budete blekotat jak ve IV.cenové. Ale třeba vám o nic jiného nejde.
          Měj se dobře, ostudo.
          • Dobry-ja si dal srandu.
            Cau
    • Blb jsi hlavně ty. Co ráno žgryndá nad hrnkem mléka a háže sliny po pc. Do očí bys mi to neřekl.
      Aby bylo jasno, nejsem od Ivančic, kde jsem mimochodem byla o víkendu na nádherné výstavě chryzantém v ještě hezčím Obecním domě.
      Urážet a nadávat, na to jsi kafábr hlavně ty, pasovala bych na středočecha, ale to mi tak nevadí, vadí mi tvoje hulvátství a sprostota. Nahlásila jsem tě adminovi, není možné, aby se na tvé urážky nedalo reagovat.
      Justícia třeba napsal názor, který se mi hrubě nelíbí, ale v mezích tolerance a slušnosti.
      Milý Not CCSD jdi do řiti!
      • Zpiva se:Praha je vsech cechu raj.Obecni Dum jsme si postavili pro sebe,ne pro nakou pritroublou luzu od nekad z Hornej-dolnej.Takze-udelejte si svuj stat a prezidenta vam dela ZaOralek,a tady neotravujte!
        • Osle! Obecní dům v Ivančicích!
          Pěkně se shazuješ, jen tak dál, začínám se bavit. *1*
          • Jo,to se fakt omlouvam.Asi tam mate i Bundestag...
            To vis-co je od Hradce Kralove dal na Vychod me nezajima,nikdy jsem tam ani nejel a nepojedu.
            Vino chlastam z Francie,ne naky zblitky tam z tech nor-a nic jineho tam krome komunistu stejne nemate.
            • Jéžiši Hradečák. Žes to nenapsal dřív trotle. To napíšu adminovi, ať tě nechá. To jsem nevěděla. Tak to jo.
              Měla jsem se zeptat, moje chyba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit