Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lepsi nadpis pane redaktore by byl -Vse ridim sam a nekomunikuji s nikym-pripravuji Rusku kolonii
  • ... a kdo vyhrál?
  • Dostal jsem vás, dnes jsem vyrukoval s pěti nicky, na mně bando nemáte, jsem Pišta tečka kdo je víc, určitě mně v blbosti nikdo netrumfne , a to mám prosím osumdesátku na krku, ha ha ha!
    • ... ano, nikdo nikdy nebude primitivem jako ty, takovy k*k*t je jenom jeden, ty tupá pí*o :)))
      ... nikdo jsi nic kloudneho nedelal a nebudes, jsi zvytecny panchart, chcipni v bolestech
      • On si ten komunistickej čůr.k nic jiného nezaslouží.
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!,, *14* *14*
    • Ožralého Zemana volili ochlastové a hospodští povaleči a potom pár p.tomců.
      Ožralý Zeman je ostudou této země, je to vlastizrádce, který ve funkci presidenta se šel plazit a chlastat na ruskou ambasádu, aby tak vyjádřil svou podrobenost ruskému rádoby carovi. Je jen otázkou času kdy ten ožrala poletí z hradu.
  • http://www.youtube.com/watch?v=UEHkoHZg50M
    chtěli jste mě,tak mě máte *8* *2*
    • A proč jsi hlava vepřová??? *12* *12*
  • Milda suchá dáseň je na Moravě spokojený,tolik kořky hned tak někde do těch 4 brad nenaleje *2*
  • *11* *11* *11* *11* diskuze na úrovni *12* *12* *12* *12*
    • No ještě že jsi přispěla příspěvkem na úrovni *1*
  • Říká se, že Moraváci chlastají, ale takového tam jistě nemají. Byl jim ukázat, že jsou břídilové!
  • Zůstal tady po něm smrad a blbá nálada. Snad bude foukat vítr na západ, na Vysočinu - nutno vyvětrat!
  • Co volič Spolku Přátel Ožralého Zemana, to blb!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit