Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokuď má stát ISRAEL (מדינ  ישראל (Medinat Jisra'el)) - jinak stát Blízkého východu v oblasti jihozápadní Asie,při východním pobřeží Středozemního moře - jako své hlavní město JERUSALEM (IRUŠALAIM - יְרוּשָׁלַיִם‎‎,) - je požadavek pana presidenta na přesídlení české ambasády do tohoto města naprosto logický a legitimní!

    Je-li Český dům zárodkem české ambasády v Jerusalemu, je jedině dobře - pro Česko i pro Israel.

    Ambasády všech států v hostitelských zemích totiž v hlavních městech těchto zemí zpravidla sídlí! To, že tomu tak v Jerusalemě není - je ostuda světového společenství! 

  • Nikdo nemůže panu Zemanovi otevřít si v Izraeli hospodu. jestli mu jenom tohle chybí ke štěstí?

    Kačenka může roznášet košér pivo a košér utopence a madam může trůnit za kasou.

    Bezva rodinný "family dzzz byznys" jak by sdělil brilantní angličtinou pan prezident. 😂

    • KIMCID

      tady někdo čte jen nadpis co 

      • Omlouvám se za povrchnost. jen jsem měl dobrou náladu a pobavila mě představa, jak si pan Zeman otevírá v Jeruzalémě svou hospodu. 

        A také mě baví páně Zemanova zarputilá snaha napodoboval angličtinu. Jsem si jist, že on sám si myslí, že mluví anglicky docela dobře. 

        Ale nic ve zlém.  

        • KIMCID

          on si to nemyslí v rozhovoru pro nějaké noviny už to říkal.ale libí se mě jeho snaha mluvit.mě je 43 a en. nekváknu ani dobrý den.

          ale i přes jeho jednoduchou en. mu každý rozumí

          • Ale ano, nikdo nejsme dokonalí. Hezký den

  • V Čechách a na Moravě už mají dost těch jeho vyžíracích nájezdů , tak bude hledat další místa, kde by se on a ta jeho tlupa zadarmo nažrala a hlavně nachlastala.
    • KIMCID

      no taky si to o Havlovi myslím ale přeci jen už to má za sebou

  • Miliardové průšvihy tomu šaškovi nestačí? OKD, IPB, Mittall, intervence proti koruně, tam všude přišel Český stát nejspíš o stovky miliard, které musel daňový poplatník zaplatit ze svého. Pane Bože zbav nás to rozhazovačného, samolibého papaláše. Takový trest jsme si za svoji zbabělost při demonstracích proti této totalitní kreatuře nezasloužili. Příště musíme být mnohem razantnější, alespoň jako Francouzi.

    • KIMCID

      powerdog: za prvé Bakala byl kamarád Havla a pana Knížete a hlavně tyhle dva mu pomohli k jeho penězům

      • KIMCID
        https://www.google.cz/search?q=Bakala+,Havel,&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjg1KCRqfXeAhWDIVAKHf4ABsYQ_AUIDygC&biw=1903&bih=921#imgrc=lJdVa-d-mjm9uM:
    • KIMCID

      ještě to dokázat a bude to super hlupáku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit