Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ostapkotab
    takovou šaškárnu by snad nezvladl ani bolševik,game ethanol ovar je lepčí *12* *2* *1*
  • Pane prezidente máte u mě velké plus.Syn komunisty neprávem popraveného Helidora Píky, si to určitě zaslouží
  • Svatá pravda,Karle,hovoříte mi,ale i miliónům slušných lidí přímo ze srdce.
  • V celé historii nám byla vždy armáda na nic. Teď po všech těch rozkrádačkách máme pár žoldáků kteří "za naše ideje" bojují v zahraničí. Staneme se tak levnými žoldáky pro amíky a EU abychom jim pomohli okrádat jiné státy. To, že naši slavní politici a jejich kámoši krásně rozkradli republiku a teď nemáme na nic to je dílo našich politiků které stále velebíme. Hlavně, že stále
    meleme o tom, kolik dluhu má každý občan. My občani jsme nic nerozkradli ať konečně udělají zákon a seberou těm lehkoživkům jejich nakradené majetky. Jenže o tom budeme raději jen kecat.
  • Na takové šaškárny je Zeman borec.Ale aby,v naši prodlužení zemi inicioval svižné splácení starými lumpy nadělaných dluhů,tak na to jeho opilecká hlava nemá.
  • Nevážení občané neváženého rozkradeného Kocourkova kterému říkáte stát.

    Války s Ruskem se nebojte. Naše armáda po 24 letech rozkrádání sice nemá pojízdné tanky
    ani létající letadla ale jako správní Češi v případě války hrdě zvedneme bílou vlajku.
    Počkáme až bude jasné kdo je vítěz a tomu zase zalezeme do zadele. Budeme věrní lokajové
    a těm panstvo vždy nechá nějaké ty kostičky ze své hostiny.

    v roce 48 se řada zdejších občanů přidala k vládnoucí KSČ. Krytá stranickou knížkou si nakradla majetky a v roce 89 si oblékla pro změnu tržní buržoazní kabát. Oni a jejich potomci dnes opět hrabou a patří mezi tzv. smetánku - to Česká povaha a já z ní jdu zvracet.
  • To když je jmenuje,to je taky platí?Máme víc všelijakých generálů než vojáků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit