Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne obrazně popravit,ale zavřít a makat a makat!!! *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Na ja Drabenstein!
  • Drábek je lotr, který by zasluhoval jinou popravu než Zemanovskou.
  • Konečně politik, který dokáže veřejně hlásat to, co lid zespoda volá a nikdo ho neslyší.
  • Státní hymna v podání Trautenberga, toť noblesa je sama, kdo mi chce oponovat? *14*
    • Já, a to jeho příspěvkem o sudeťácích v duelu se Zemanem, cituji:"Já jsem žíkal a na to tvám, že to co sme f tom voce 45 spáchali je b dneska odsouzeno jako hvubé poušení vidských pváv, asi by tehdejfí vváda včetně bé, prezidenta Beneše octy(octli???) v Haagu....."
  • Šiška "je v jednání orgánů" a Drábek byl jeho šéf a co jako? Pan prezident zkonstatoval,že spáchal zločin a ono se nic neděje? To mi nejde do pérek. Na ministerstvu se promrhaly zbytečně miliardy a nejsou to jenom neužitečné Skarty. *16*
  • to se mi do mého nicku jakýsi pablb vetříl, to né já, k tomu já se nepřiznám, Trautenberka jsem taktéž nevidíl ...
    Komu se líbila paní hanka, jak šla ze schodů dolů - mně ne, ani tehdy ta představa nebyla o líbení - bylo to o tom, co tady píšu dnes! Zaplác jsem vám záznam, ne k prospěchu. nemůžete ke mně přistupovat jako ke stroji na přání. Po letech sehrát něco na kameru ... Nedojde snad nikomu, že se vždy jedná pro svůj zájem recipročně? Odplatou, ne destítky let úplný nic a pohrdáním, homosexualismem a kdečím takovým. Mít mě za chromajzla, kterýho zas nějak vošulíme a zas budeme mít, co jsme vykouzlili záběry na kameru *2* *1*
    • Už to nehul, tvé projevy jsou naprosto zmatené, asi ani nevíš co tady píšeš!!
      • Znáte vy taky nějakou jinou takovou reakci, než napsat to vámi oblíbene: už to nehul?
        • Uspokojení jsem snad mohl mít jenom z toho, že jsem mu tím, co jsem mysel a myslím neprospěje, zaplácnul drahý záznam, když už to tak klidně udělal, že mi tady postavil kameru, zapnul a nechal mě tam. ne že bych ho tam u toho chtěl. |Prostě aby zas něco užitečnýho a použitelnýho pro něj přibylo.
  • Jediná noblesa z poslední doby byla Hymna v podání Trautenberga, to jsem si pošušňal a nahrál.GOOD LUCK!!! *4*
  • Drábek napáchal nevyčíslitelné škody. Začal tím, že rozvrátil systém úřadů práce, který vpravdě geniálním způsobem založil v celém československu Milan Horálek. Aplikoval nejlepší poznatky z různých evropských systémů služeb zaměstnanosti takovým způsobem, že český i slovenský systém se staly předmětem závisti zbytku Evropy. Drábek ovšem musel reorganizovat aby měl záminku vytvořit nový informační systém. Tento informační systém (stále ještě ne plně funkční) se plánovitě stal zdrojem podvodných stamilionových příjmů právě Drábka, Šišky a několika dalších gaunerů.
  • Škoda, že drábek nebyl popraven doopravdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit