Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Začne chlastat v pondělí.
  • Můj president je Zeman,.,
  • Blahopřejeme našemu milému panu prezidentovi Miloši Zemanovi k dnešnímu dni. Měl velmi dobrý projev. Řekl nám to, co chtěl říci. A kre,téni teď jen kritizují. Sláva jemu a hodně zdraví .
    • Je to náš pan prezident . Jsme tomu moc rádi.
      • Má krásnou dceru Kateřinu.
    • Bravo !
      • Hurá !
        • Moc dobrá volba.
  • A koho ten prolhaný ožralý komik zajímá? Dopadne jako pan prezident Jelcin - ožralý hulvátský trouba - ČR pro ostudu a světu pro smích. Jen doufejme že to s ním vezme rychlejší konec než s panem Jelcinem. (U pana Jelcina to oslovení má váhu, u toho zdejšího si něco takového ani nazaslouží - kašpárek).
    zeman nikdy nebude prezidentem normálních slušných lidí v ČR, ke svému tzv. mandátu se protlačil lží, podvody, pomluvou, křiváctvím, hulvátstvím a tzv. lidovou ožralostí a žravostí, ničím jiným. Nemá ani náznak státníka.
    Hrad ale již přečkal Heidricha, Gottwalda a několk dalších nacisticko komunistických zrůd, přežije i tohoto ...... .
    • Mluv za sebe , kre,téne.
    • Zase jsem to já Pišta. *3* *3* *3* *4*
      • Je to on! Rudořitník Pišta Žiga, poznávám ho, komunistu! *3* *3* *3* *15*
  • PREZIDENT PROTI KMOTRŮM
    Vít Bárta:
    Vítám také, s jakou razancí se Zeman obul svým projevem do majetkových přiznání. Doufám, že vahou svého mandátu donutí koalici návrh na majetková přiznání projednat a přijmout pokud možno v tom nejtvrdším znění, které předkládají VV.
  • Jak je možné, že jsou ceny základních potravin v Německu a Polsku mnohdy nižší než u nás??? Zvláště v Německu, kde jsou platy v průměru 4x vyšší..?Je zajímavé, že dokud na toto téma neupozornily VĚCI VEŘEJNÉ, tak to nikdo neřešil. A nyní všichni poukazují na to, jak je to zvláštní..Co VŠE se musí stát, aby se věci pohly kupředu? Každopádně jedno velké díky VV!!
  • Tak to si nejdřív dá naozaj pravú slovenská slivovičku a pak ve Vídni ein grosser Stück Schachertorte mit Schlagsahne. Sakra, neměl by si nejdřív dát ten Sacher-dort a pak teprve tu slivovičku, aby to nepil nalačno? *1*
    • Ich entschuldige mich:
      ein grosses Stück Sachertorte mit Schlagsahne
  • Slováci mají silnější kořalky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit