Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaké občanství mají děti pí. Michalákové ...?
  • První český prezident, kterému není stát a národ lhostejný. Jsem hrdý na svého prezidenta.
    • *2* *2* *2* Milosh Bubble Bum *1* *1* *1*
  • A pročpak se neangažují různé aktivistky, neziskovky, Amnesty International a další organizace? Na děti kašlou a umí jen demonstrovat s cedulí "welcome refugees"?
    • No jasně, vždyť se jedná o BÍLÉ děti, tedy potenciální další "rasisty a xenofoby". Je potřeba se starat o chudinky černoušky, malé arábky a jiné čmoudíky... *1* *1* *1* *1*
      • tady zas byl nějakej sluníčkář - minusový klikáček... *2* *2* *2* *2* *2*
  • prostě v té jejich zimě odmítají šukat.A tak systémově kradou děcka v rodinách.Prostě šupáci.Matku lze několika způsoby potrestat.Ale celoživotně odebrat vlastní dítě je šílené.V případě mé osoby bych neváhal odebrat takovému zparchantělému úřadu zdraví - nebo i něco jiného.Všechno má své meze.I přikrádání cizích děcek.
    • Stačí pozvat si naše nepřizpůsobivé a ti vyrobí Norům dětí až se budou divit.
  • se nám zase prezident vozí na populární vlně
  • Pan Zeman je velice pracovitý. Hledá článek od Peroutky a ještě stíhá navrhnout smlouvu.
    • Ten Peroutkův článek hledá hradní ovčák a teď ještě bude muset sepsat smlouvu. Aby to ovčího Mluvčáčka neskolilo.
      • "Ovčí Mluvčáček" je minimálně hláška týdne!! Je prý zdravé se z plna hrdla zasmát a prodlužuje to život - tímto děkuji nicku "Já"!!! *1* *1* *1* *1* *14*
        • Jo, Ovčí Mluvčáček je bezva, já mu říkám jen podržhůlka...
  • Zeman, Ovčáček a Mynář bez prověrky, dali hlavy dohromady...
  • Po zhlédnutí pouhých dvou fotografií v rodině pí Michalákové, které nesou znaky jisté úchylnosti - zvrhlosti a které jsou k dispozici na internetu, bych jí její děti už nikdy nevracel! Jsou v nových norských rodinách a podle dostupných zpráv už zpátky nechtějí. Je dobře, že příslušný norský úřad razantně zasáhl v prospěch těchto dětí. Fanatická bojovnice za návrat těchto dětí do Česka - pí Chalánková - podle všeho nebude zcela normální.
    • Takže pokud by někdo dokázal někde najít Vaši fotografii, na které vypadáte divně ("nesete jisté znaky uchylnosti"), jsem pro to soudně Vám odebrat děti, OK?
    • I kdyby vám v určitý čas odebrali děti, v nových rodinách o ně bylo postaráno dobře, tak je velká pravděpodobnost, že už by se k vám vrátit nechtěly. Je to jen o době, kdy je odloučíte a kdy se sžijí s novou rodinou. A víte že soud má na prvním místě zájmy dítěte.

      Takže pokud by mamince někdo ukradl kočárek s miminem a toho "zloděje" by našli až třeba po 5 letech a zjistilo by se, že je o dítě dobře postaráno, jak by asi dopadl soud, co myslíte? Co by bylo v zájmu dítěte? A taky byste to chápal jako spravedlivé? Anebo to už by bylo "něco jiného", protože by šlo o vaše dítě? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit