Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukáš Kollarčík + Alenka + Jarda = všechno jeden pomatenec Pišta pod více nicky,Ha Ha Ha. *1* *2* *15*
  • Zeman je náš prostitut!
  • Já jse včera slyšela rozhovor v televizi, kde volební štáb Zemana obtelefonovával umělce a zval je do centra svého tehdejšího dění... samořejmě za "refundaci".... toť vše.... A paní Procházková.... No pan Zeman použije všeho, aby se profiloval ... ˇJe to zajímavé sledovat, kdo ho navštívil mezi prvními... a koho přizvává ke své skupině... koho by chtěl na postech velvyslanců v zahraničí.....Asi si opravdu takového prezidenta zasloužíme.... dokud to bude fungovat takhle... i tato diskuze.... *4*
  • Zeman je můj prezident, protože se mu podařilo přesvědčit jedince, kteří umějí stěží číst a psát, aby mu u voleb dali hlas!
    • Zas mi na to přišli, jak se mám pojmenovat??? Poraďte, Pišta.
  • Pod kolika nicky tady ten cikán Pišta tečka figuruje?Odhaduji desíti!
    • No to bude víc. To by katí v mučírnách pošmákli!
  • Zeman je můj prezident..,,
  • S ohledem na bolavej palec Miloše Zemana (asi dna) se nebude podávat tlačenka a slivovice, ale tofu,bulgur, jáhlová kaše a sojový drink.
    • To se ti povedlo. *11*
    • Ne Jarda ale imbecilní magor Pišta.!!!
  • To zas bude v álejích nablito!
  • Zeman je můj prezident..!!
  • Jéé, to bude slávy, bude se podávat tlačenka s cibulí a hruškovice a slivovice a Becherovka co bude hrdlo ráčit. Ten poblitej hrad se snad podaří do léta uklidit.
    • To se mezi tím bordelem od nositelů západní kultury z Dánska ztratí. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit