Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PANE HLAVENKO,když mohl být bezcharakterní inženýr chemie 3 roky ministrem financí,proč by nemohl být bezúhoný strojní inženýr max.10 měsíců ministrem vnitra.Ministr financí ovlivnil podstatně víc náš život a životní úroveň,než je schopen ministr vnitra.
  • Co komunista, to blb - viz. níže!
    • Co pravičák, to inteligentní a vzdělaný člověk. Viz fleck. Napiš číslo konta, já ti tm pošlu nějaký prachy, abys tady nemusel opruzovat.
  • Autor si dal s článkem práci, bohužel mám z toho dojem, že jest duševně nemocným, neboť zapoměl, že řidiči taxíku, kteří z něj byli vyhozeni nejezdili přímo, ale vozili zákazníky oklikou, aby si co nejvíce nakradli. Lepší takováto vláda, nežli setrvání s.r.o. KRADAŘI. *11*
  • Strůjci fotovoltajkové zlodějny Fischer s Pecinou chtějí vládnout a nakládat
    hospodárně s penězma danovejch poplatníků! *2* *2* *2* *2*
    Drzost hradní mafie nezná hranic!
    • Chlapče, tvé IQ bych nechtěl mít......
      • To ti nehrozí, rudý hlupáku.
  • Hlavně že bylo dobrá ta Nečasová,která udělala státní dluh na 2 bilony korun,která čelí řadě trestním oznámením za korupci,která ožebračila důchodce,stoupl počet nezaměstnaných,ne pro každého je dostupná zdravotní péče,zdražilo se co se dalo,jen Romové maji privilegia a berou podpory a dávky větší,nežli jsou platy zaměstnanců.To je jedno z mála dobrého,co Nečasova vláda pro tento stát a národ udělala.Horší vláda nežli byla ta Nečasové už být nemůže..Zemanovi jako presidentovi fandím a věřím,že i Rusnoková vláda bude pro tuto zemi přínosem.Ještě zavřít Němcovou za podvod a rozkrádání a naše země bude opět vzkvétát.
    • NĚMCOVOU BYCH NEZAVÍRAL.Byl by to jen další krk k živení, na účet státu.To co tady bylo dosud ani nelze pojmenovávat jako vláda.Podle výsledku její činnosti,bych ji nazval nejspíš zpřísahaným uzavřeným klubem,který sloužil jen lidem s klubovní kartou.Ostatní byli jen plátci.
  • Ať jdou do pekel, je to totéž jen s obměnani těch co chcípli lux, dostál, havel, janota. Ti to měli levné, dříve než je dostihla spravelnost, natáhli bačkory šmejdi!
  • Nestojí třeba o svobodu cestování a projevu, mají třeba hodnotu svobody v tom, že uživí rodinu, uvidí vyrůstat děti, nebudou se bát o místo v práci. To je ta pravá svoboda, nemít strach co bude zítra. Někde jsem se dočetl, že člověk se od primáta co používá normálně pazourek jako nářadí liší tím, že myslí dopředu, což u degenerátů co volí dokola gestapo znamená, že mají úroveň silného dementa, tedy primáta. Pouze vylučují a rozbijou kokos pazourkem. Snad nejsme až takový blbové nebo jo?
    • Pěkně řečeno o té svobodě. Primiticní pravicovej primát vidí svobodu v tom, že může svobodně okrádat jiné. Pokud národ volí pořád dokola ty, co ho okrádají, tak asi blbové.
    • ... na rozdíl od tebe nejsme :)))
      • Pokud tě někdo živí, pak je tvůj příspěvek pochopitelný. Až se budeš o sebe starat sám, pak změníš názor.
        • ... máš bujnou ranní fantazii :)))
          • Dobře , ale pak je korektor pouze rejpal a patřilo by se na něj z vysoka vysrat.
      • Ano nejsi na rozdíl ode mě.
  • Ano, ano pane Hlavinko, vzhledem k tomu, že dosavadní vlády a parlamenty byly plné zodpovědných "majitelů", kterým nešlo o nic jiného než o blaho této země, my nevděční občané či pasažéři překvapivě chceme něco jiného. Pro naši vzkvétající zemi se zdá, že právě a jedině "průser" (tento slovník jste použil právě Vy, pane Hlavinko) se snad může konečně stát hybnou silou pokroku.
  • Hlavně že krédo je "budu chcípat hlady ale hlavně že tu nejsou komunisti" tak si hlady chcípněte, ale ti normální chtějí žít
    • ... chcípni :)))
      • Koukám že když tu nemáš ty své kamarádíčky, tak nic lepšího v Té tvé blbé hlavě nevimyslíš.
  • Ještě bych dodal: zruší anonymní akcie, zavede majtková přiznání což z nás delá mafiánskou banánovou republiku, vystoupí z nato a eu a zabaví elekrárny, kde není jasný vlastník. *16*
    • U elektráren jak sluneční tak bioplynové. To druhé bude stejný prů*er jako u solárních. Co neukradne stát na daních, aby to lobbisti prožrali s děv*kama to ukradne díky závislosti na zdrojích. Každý elektriku potřebuje, ale sám si zdroje nesmí udělat. Ani blbej agregát. Tam je zase daň na benzínu cca 56% *16*
      • Já mám v plánu na střechu hodit dva tři panely, sehnat starší olověné baterie (těm soustavné dobíjení nevadí, spíš naopak) doma dvanáctivoltový rozvod a všichni mi můžou políbit prcku.
        • Také to jde, ale lepší by bylo, kdyby v naší zemi byl pořádek ne?
          • V tom máš pravdu, ale při sebevětší snaze nevidím nikoho, kdo by to dokázal změnit. Zde přesně platí to o kaprech a jejich rybníku.
            Aby byla nějaká šance na změnu, pak by se musela celkově a najednou obměnit poslanecká sněmovna. Ale to se už dostáváme do roviny s scietne fiction.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit