Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spadla klec soudruzi komunisti a placení trollové.
  • *Kterej pitomec si zase vymyslel tuhle krávovinu, nikdo stíhán není!
  • Pred chvili jsem cetl, ze Mynar,Zeman a Nejedly jsou srdecne zvani presidentem Ciny - stastny let.
  • Všichni ví, že ty Čínské CEFC pořádně smrdí a jsem zvědavý co tady budete soudruzi psát až to praskne.
  • Jen aby neprisel zatykac Interpolu (na zadost Ciny) na Mynare a spol. Myslim, ze na Hrade dostali nekteri peknou behavku.
  • Tak ten konfident StB MAN je nejen alkoholik a primitivní hulvát mluvící na mezinárodním fóru vulgárně a kolaborant vydíraný Putinem, ale má také ve svém poradním sboru nejen agenty FSB-KGB, ale také čínské agenty. Takže se blíží doba, kdy se naše země bude jmenovat RČR - Rusko čínská reservace.
  • ObcanHaveI
    No to je teda havloidní tragédie
  • No a čemu se divit - šmejd šmejda si hledá, šmejd ke šmejdovi sedá, že ano prolhaný křivácký podlý rusofilní vlastizrádče zemane?
    Lze snad čekat něco jiného od komouše - STB-ckého konfidenta zemana, než spolčování se stejnými zmetky jako je on sám? No nelze.
    Ovčáku, až přebalíš to uslintané žvástavé monstrum, pošli do éteru nějaký svůj žvást, ať se máme čím obveselit. *12* *16*
  • ObcanHavel
    spíš poradců než poradce, kdo kolem Zemana nemá máslo na hlavě, že?
  • Babičku přepadl zloděj,může za to Zeman,mám řídké srrraní může za to Zeman,vandal vyvrátil stromek může za to Zeman......asi už se nedočkáme normální novinařiny :-(
    • To nic není, ale představ si, že pan Putin nám sem poslal ukrutnej mráz, v zimě, to je něco!
      • Komunistické vemeno nezažilo pořádný mráz a bude nám tady mudrovat.
      • Nikoli, ten mráz nám sem poslala Příroda. Zjistila, že žen namyšlený druh hommo, prý sapiens sapiens se přemnožil a chtěl by poroučet větru dešti. A tak Příroda usoudila, že je čas ten namyšlený produkt z velké části vyhladit a zavést znovu přírodní rovnováhu.

        A pak těch rádoby "vládců světa" zbude malá hrstka a budou si někde v jeskyni u ohně vyprávět legendy o tom, že lidé se vzbouřili proti bohům a ti je za to potrestali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit