Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak opravdu při čtení zprávy nevím, co si mám myslet. Připadá mi ta zpráva nevěrohodná. Že by se to dříve nevědělo? A od Američanů přebíráme kdejakou ptákovinu (a proto to tady dnes tak vypadá), ale že by toto dosud nevyšlo najevo? Prostě tomu nevěřím, že by to byl takový počet. Zprávám na tomto portálu však na druhou stranu celkem věřím, na rozdíl od Novinek.
    Trochu mne zaráží taky komentáře ke článku, které se míjí nějak tématu. A Ukrajina - tam je opravdu dobré si pročíst mnohem více zdrojů informací a pak taky analytické myšlení aby zjistil, co může být pravda.
  • zdravotní následky americké módy
    https://cechycechum.wordpress.com/2015/06/13/otevreny-dopis-mohelovi-michaelu-heneschovi/
  • Vždycky je to prů...er, když si člověk začne myslet, že je chytřejší než příroda, která něco vytvářela tisíce a miliony let.
  • Terorista Putin podřezává Ukrajinské ženy a děti.
    • hňupe,ukrajinské děti a ženy vraždí banderovci za podpory prašivých USA aEU
      • Je-li někde ěco prašivého pak je to právě ta rusácká sběř v čele s komouš-fašistou putinem a jeho poskoky - např. jeho vrchním řiťolezcem zemanem.
  • ... abych nezapomněl, já jsem taky obřezaný a jsem na to hrdý, protože tím dávám najevo svoji vyjimečnou inteligenci :)))
    • ty jsi obřezaný i v hlavě,hňupe
    • ... gratulka, ale i trouba fakt pozná, že pindáš o osm pater níž jako já, pitomečku :)))
      • Pane jó, ten blijec pitomec to je kretéén. On se hádá sám se sebou, aby nás zaujal.
        • ... nemuselas přiznávat svou úroveň, nikdy jsi nic nepochopila a nikdy nepochopíš :)))
  • ... dokonalý článek pro chátru s obřízkou mozku :)))
  • Nejlépe obřezán je náš vůdce Putin!
    • Tu rusáckou bestii neměli obřezat ale bolševická flundra která ho potratila ho měla uškrtit na pupeční šňůře.
  • Vždyť si na ně amíci přes pupky stejně nevidí tak co :D
    • My si pupky nevidíme.
  • zrůdnost vlastní židákům
  • Mě v Americe obřezali mozek. To nám havloidům američani dělají, jsme pak ještě více oddaní řiťolezci.
    • +25 rubl!
    • A kdy jsi tam byl Zemane, nebo zase jenom lžeš a žvástáš???
      Že máš mozek ne ořezaný ale vyříznutý je jasné při každém otevření tvého fekálu z kterého pokaždé vypadnou jen další lživě populistické žvásty.
      A že jsi oddaný řiťolezec, ani to nemusíš nijak moc zdůrazňovat, vždyť más putinovo ho.no v koutku té své prolhané držky ještě dnes.
      Ale tím "vtipným" svým oznasčením jsi se opravdu trefil, jen tam chybí jedno slovo - správně - VeseléŽVÁSTAVÉzvíře.
      • Bukvice Simone beeeee, beeeee
        • Jediný teplouš jsi na tiscali jsi ty sám ruský povle BTW zlej trolle.
          Tobě trvale vadí zdejší holka Simona která tu zveřejnila pro tvého Putina moc nepříjemnou pravdu. Je dobře že se z toho můžeš vzteky zesrat ty ruský howne chi *2*
          • ... wau, i tys to pochopil, ale na druhou stranu uznej, že vede moc spokojený život :)))
            • A bude mít jistě i hodně přátel a slušnou práci když má čas pindat 23 hodin denně na tiscali.
              Opravdu většího primitiva než je BTW nelza na tiscali najít.
        • ... cha cha cha cha cha, bezmozek jedeeee jako vždyyyy :)))
    • Dost ubohé, soudruhu. Ale co čekat od putino-řiťolezdů, že. *15*
      • My havloidní soudruzi si občas sami se sebou povídáme. To jsou prostě následky toho mého obřezání... A teď jdu lízat tu americkou řiť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit