Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.instory.cz/1835-za-reseni-uprchlicke-krize-se-merkelove-smeji-za-po-celem-svete-srazi-ji-tohle-vaz.html
    • Dobré. Už jsem to rozeslal všem svým známým. Obávám se ale, že pro nás to taková prča nebude.
      • No to nebude. Ale je potěšující vidět takový snímek z dalekého Tchajwanu. No u nás by to oficiálně nikdo nepoužil, protože tohle patří do "politicky nekorektních videí".

        Včera jsem si schválně pustil Novu a debatu Střepiny speciál. Překvapení se vcelku nekonalo. Klidně to mohla odvysílat i ČT. Kdo platí ty zrádce? Komu toto slouží? To se opravdu musíme podívat do zahraničí, abychom se dozvěděli co se kde děje? Tedy, i u nás?

        Jediný, kdo na mne pozitivně zapůsobil, v tom, že popsal přesně danou situaci, byl pan politolog Robejšek.
  • Očekávám, že kavárna a Stohoven nad Schorbrunnem vyvěsí trenky s pruhy a hvězdami a naše pěvecké duo Parkanová Vyčítal jim zapěje !!
  • A ty půjdeš taky jednou před Evropský tribunál a dostaneš taky zasloužený trest. On ti pak spadne hřebínek, až budeš půjdeš sedět na několik let do lochu.
  • Rakousko, tak mírumilovná země a má takového despotu. Je to ale ukázka slepence EU, kdy do ni vstupoval kde kdo, kde s čím různým, s různou úrovni, kulturou, mentalitou a vidinou vstupu. EU se ukázala jako slepenec lidi, kteří si ve funkcích realizuji své, někdy choré ego. A proto to tak vypadá. Jeden vyhrožuje, druhý zase uklidňuje, že tomu tak nebude. A přitom to má být jedna "rodina". Po invazi běženců už nikdy Evropa nebude tou, kterou chtěla být, dokonce ani ne tou, kterou bývala.
  • Mně to připadá jako vcelku dobrý kšeft. Rádi se vzdáme těch vašich vyděračských dotací EU a vy si necháte všechny vetřelce. Nakonec jste si je pozvali, né?
  • Ty Werner - a o co, že ne? Tady vykřikuješ hlouposti.Asi tak na úrovni Kalouska.Ten by maximálně vzbudil salvy smíchu.Tak jako ty u nás.Jsi takový lidový bavič.Komediant.Do EU už se pakují tamní afričtí policajti, armáda.Zvedli se i holé zadky v Afganictámu.Pomalu se chystá Indie.Ale právě z toho důvodu dneska v Ostravě ukazovali odstrašovací prostředky proti takové nevyžádané verbeži.Co by jako chtěla, aby za ně někdo něco řešil.Odstrašovací prostředky létají ve vzduchu a s nikým se nemazlí.Žádný slzný plyn ani ostnatý drát.Ubránili jsme se tatarům,Turkovi ...... Toto že nezvládnem? O co?
    • Ale zvládneme to. A čím dříve se ukončí naše zmatené účinkování v EU, tím lépe.
  • Pořád lepší EU než Ruští podlidé kteří veřejně oslavují masového vraha
    Stalina. Komu se stýská po Ruské diktatuře ať se sebere a vypadne.
    Nevím proč by měla EU živit Putinovu pátou kolonu.
    • bezregistrace
      o čem to tu kráká multinick ..
      • Nevím. to se zeptej sám sebe zlej trolle bez registrace hrdino putine.. atak dále.
        • Má pravdu, předsedo! Multinick - starý nemocný, zapšklý člověk, který si vybíjí svou bezmocnost a zlost na ostatních. Chudák, důchod malý, tak se stará, jak to jde. Za pětník prodal i svou čest.
          • Jediný multinick tu je váš zlej ruskej troll alias pusinka alias BTW alias hrdina Putin.

            Zalez doktorskej šmejde. Nebo jedna výchovná přiletí a tvoje rudá držka odletí
            • Ta úpřimnost, zaznělo to tak duchaplně a svobodně, demokracie z toho jen čiší. Můžu ti říkat kámo?
            • bezregistrace
              Blaf blaf bouďáku ... ale pozor aby plot neměl díru to by ti kocour mohl natrhnout frak
  • Doporučuji ke shlédnutí nedělní Partii na Primě, vydržte - jinak stačí posledních patnáct minut, pokud nemáte čas, nejzajímavější jsou názory Robejška, který, zejména v závěrečné části říká přesně to, co si i já myslím a co si naše kulturně pedagogická věrchuška, zcela odtržená od reality, v domnění že jedině ona a ČT24 s dalšími médii pozřela Šalamounovu fekálii a tudíž jedině její názor je správný, nedá za rámeček. Má pravdu, ať se to některým „umělcům a pedagogům“ líbí nebo ne.

    http://play.iprima.cz/partie/partie-2092015

    a doplněk

    http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/oskar-krejci-iluze-a-chyby-atlanticke-elity/

    http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/islam-ma-slaby-racionalizacni-potencial-umi-jen-rozbijet-nebuduje/
    • Také jsem to viděl a slyšel, takže ano, pan politolog Robejšek vystupoval naprosto profesionálně a mám stejné názory. Takových Robejšků více a máme šanci v obsazení těch nejvyšších politických postů.
  • Když někdo překročí hranice bez dokladů a bez víza,je to trestný čin.Proč EU nenechali hlídat vnější hranice Evropy.Ať si je nyní pohlaváři Evropy nastěhují k sobě domů a náklady platí ze své kapsy.Darmožrouti.
  • Za víkend přibylo v Ostereichu 20 tisíc práce chtivých lékařů a inženýrů.
    • A teď mne napadlo, nebude se těch dvacet tisíc afrických lékařů a inženýrů cítit bez svých žen a přítelkyň osamoceně? Tak nějak ochuzeně...? Přeci jen, jejich ubytování je v rakouské vesničce o pouhých 1500 obyvatelích...já jen, jsou to mladí mužové a příroda je příroda... Simonko, to by byl kšeft, co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit