Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dalo by se ted napsat 10 vět proti svinskému protilidovému systemu.

    a je jedno kdo ted je u kormidla---zda socani(zradci pracujícího lidu) nebo primo zlocinci lidu(pravicove strany)
  • Je mě ho líto ale větší žal mám za Vinetua.
    • nápodobně
  • Simča nám tady pod mnoha nicky - jeden z nich je i můj - neřekla zhola nic o panu Vaculíkovi, o tom, co si myslí o jeho knihách a aktivitách, o změnách politických názorů....prostě Simča, jejím úkolem je diskuze rozbít, nikoliv rozvíjet,

    Má ale, chuderka, problém, všude, kam koukne na ni jukne pan prezident Putin... mohla dopadnout důř, mhl na ni jukat nějaký amík nebo EUšéf *3*
  • O mrtvých podle křesťanské věrouky prý jen dobré.... hmm ale co říct o charakteru člověka, který šel do partaje v dospělém věku v dobách nejhorších pro tuto zemí. ? V dobách kdy nepohodlní studenti a profesoří museli ze škol a k lopatě a on si studoval na vysoké politické škole. Působil v tehdejších novinách a rozhlase, učil mládež... hmm.. fakt že chtěl novou revoluci aby si zajistil pohodlný život na úkor dalších lidí - a když mu to nevyšlo se stal kritikem ... sotŕry ... tohle se nedá omluvit.......a že se ze msty dal k disidentům a pak mu dali medaili- na kterou neměl morální právo... bohužel to se v dobrém vzít nedá.....
    • chuj s nim...
    • Prostě to byl typický český vychcanek. Dokud to šlo tak bagroval a když nešlo, tak pomlouval.
  • zdejchaj nam ti pravičáci--chvala bohu........
  • Další z těch zmetků, kteří mají na svědomí nynější marasmus! V pekle je již očekáván!
    • Přesně tak. V letech 1945 - 1968 byl členem KSČ a soudruhoval, až se z něj kouřilo; 1953 až 1957 jako redaktor v oddělení politické literatury v Rudém právu(!) .. No, a dyž mu jeho soukmenovci z KSČ vystavili v osmašedesátém stopku, tak najednou to bolševické prase prohlédlo a stal se z něj tzv. disident(!). Tfuj tajxl. .. Blitky soudružky Šiklové v TV v reakci na oznámení o úmrtí tohoto individua taky stály za to...

      Pro polovzdělance a hlupáky, kteří se tu občas objevují: disident (latinsky odpůrce), odštěpenec, odpadlík (zvláště náboženský nebo politický).
      • Šiklovou a TV nesleduji... škoda času... a klidné spaní... tihle věční bezohlední revolucionáři... fujtajxl
      • Prostě převlečenej komouš, jako všichni "disidenti"
  • Já řeknu jenom dvě slova: "Zlatí komunisté."
    • Svatá pravda!!!
    • Nejdřív se nauč česky!
      Já řeknu také dvě slova:"Komunistické bestie!"
  • Takže se aktivně podílel na zničení komunistického režimu a nastolení nynějšího fašismu. Doufám, že propadl přímo peklu a bude tam trpět navěky věkův.
    • no on se vlastně podílel na zničení a nastolení všech režimů od II. světové. hmmvšech
      • to je fakt
  • V Rusku i v ČR je stejná situace.

    Zločinci z KGB a StB v pravicovém podnikatelském převleku rozkrádají státy.
    • Potvrzeno, seš magor !!!!!!!!!!!
  • Vidím, že si tu 6.6. někdo sám se sebou, pod několika nicky, opět hezky pokecal...
    • To je náš trolda, vystačí si sám. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit