Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připojují se ke hlubokému zármutku nad Štěpánem. Byl to politický vězeň buržoustů a trpěl tak, jako Pavel Wonka..
    Čest jeho památce.
    Ata môj priatel' opúšťa boj, no tma nás už nezdolá za život nový, za môj i tvoj, červená hviezda volá
    • Pavla Wonku bachařské sv*ně utloukli k smrti, kza nečiného přihlížení "soudkyně" Horváthové!!! Taky na tu sv*ni čeká peklo!
      Štěpána soudruzi akorát na chvli uklidili do fešáckého kriminálu, aby mu někdo nerozmlátil d*žku!
  • Nyní je na řadě Kalousek
  • Těm mladým diskutérům, kteří vědí (h...o) jen to, co jim říkají na školeních a jinak mají pěkně vymydlené mozky z našich mediálních žump (a někteří i ze školy) je třeba připomenout, že ČSSR měla dva lidi v čele Mezinárodního svazu studentstva (MSS). První byl Jiří Pelikán ,pozdější ředitel Československé televize, člen UV KSČ který po r. 1969 emigroval do Švýcarska, kde napsal známou knihu Třetí cesta, již poplival především všeználek Klaus. Druhým předsedou MSS - po Pelikánovi byl dnes zemřelý Miroslav Štěpán, tajemník UV KSČ a po r. 1989 vězeň za potlačení demonstrací. Dosti podobné osudy, není-liž pravda. A nakonec už nežije ani jeden.
  • Pamatuji si památná slova Milouše Jakeše-Štěpán tady seděl,sedí a bude sedět.Nyní jej jeho tchán Milouš Jakeš přežil.
    • http://www.youtube.com/watch?v=lPkkiD_umpA
  • Jak nepiju - tak tato zpráva chce pořádného panáka - a aby to bylo stylové nejlépe ruské vodky. Takhle v neděli po obědě potěšit to není každý den.
    Tak už se ta bestie snaží Luciferovi na roštu - jo,jo - nakaždou svini se vaří voda - co ty na to konfidente komoušského gestapa a vrchní komoušský kazateli Falbře filipe - ta tvoje je už doufám taky hodně horká.
    • Jaroslav a také Jiří!! Pamatujte!! Na každého jednou dojde, vás oba nevyjímaje.Máte to však lepší, vždyť přijdete do nebe,protože: "blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské" A zdá se,podle vašich výplodů, že máte mozkové poškození už takové, že to nebude dlouho trvat, což vám jako slušně vychovaný humanista nepřeji.(tu dobu, než to přijde, království vám přeji)
  • V pekle slaví - lucifer pořádá extra mejda - takového parchanta už tam dlouho nedostali.
    Tak jen houšť a větší kapky - co takhle bestie grebeníček, čubxka semelová, a spol. ty ještě na chcípnutí nejsou? - škoda a co jim takhle pomoc - určitě se najde nějaký odpovědný soudruh z "lihových milicí", který má praxi ve vraždění (podle komoušského slovníku - napravování nespolehlivých).
    • Štěpán prodělal i přípravku na prezidenta.Nevím jak dlouho byl v kriminále a kde,ale seděl
  • Jako antikomunista si nepritele Stepana rozhodne vic vazim,nezli prevlikacu kabatku typu Pruzinsky,Mistinova,Dlouhy atd.
    • Nikdy jsem tě nehodnotil, ale dnes máš jedno plus za mě
      • Ale ERO,vzdyt mam pravdu.Aspon zustal u sveho presvedceni-sice dle meho nazoru mylneho,ale to je jeho vec.Byl na druhy strane barikady,a to je normalni.
        Jsou horsi parchanti dnes,nezli byl kdy on...Dalo by se rici,ze jej 'dnesni' komuniste po onom divadle r.89 obetovali ve svuj dalsi prospech.
        • Ale já souhlasím, já se nehádám
  • To jsem myslel, ze byl mladsi.
    • Ono už je to taky 25 let od revoluce.
  • To se modrý straky budou zase realizovat
    • era rovná se i m b e c i l
    • Ale proč ty rudý bulíku? To přece není o modrých, rudých, oranžových..... To je o tom, že na zemi ubyl jeden lidský ksindl. Hurá !!!!!!!!!!!!!!!!!
      • To je divné, a ještě stihl ksindl jeden, napsat příspěvek pod nickem pepa *16*
        • No tak jo, jsem taky "ksindl", no a? Ale jinak je mi na blití z některých příspěvků - je to tady samej komouš *11* *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit