Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro absolutní primitivy: třeba v Libii nežijí černoši.

    • To víš že žijou, ty idiotskej Hřebenáči

      • Hezky sis jako pokaždé ohlasoval svou d*menci, čau, trosko, s*ru na krysu.

      • Tvá tupost pokaždé pobaví, nejprimitivnější hlupáku na netu, ale není důvodem špinit se blbečkem.

  • Vynikající ukázka, jakému nejprimitivnějšímu lidskému odpadu zde slouží zprávy.tiscali.cz. Jen tak dál.

  • Žádná velká škoda...


    • Zdechni, póvle...

  • ... první černošský Afričan...

    HMMM !!!






    YEAH !!!

    • Krása! I hlupáci, kteří jsou (na rozdíl ode mne) zde doma, ví, že se nejprimitivnější k*k*t ohlasoval sám.

    • Taky mne to překvapilo....😯 netušil jsem, že v Africe žijí černoši....

      • Dement jako ty, blbečku, ani netuší spoustu věcí, nemluvě o tom, že mnohým vůbec nerozumí....

      • No jo, oni jsou také bělošští Afričané a u nás máme také černošské Evropany. 😉

        • to jest sice pravda ale vzhledem k tomu že černoši jsou v Africe doma, nepovažoval bych za nutné to zdůrazňovat. Prostě stačí říct že to byl domorodý Afričan stejně jako Indián je domorodý Američan. Ostatní jsou náplavy i když tam žijou třeba staletí...


    • Mimochodem tenhle Cofee Onan se opakovaně navážel do pana Koppa ze Znojma,který prodává umyvadla a záchody a označoval ho za největší nebezpečí pro světový mír.Takže jeho skonem svět zas o tak moc nepřišel. 

      • Nauč se psát, vidláku, po skonu zbytečných primitivů jako ty se všem velmi uleví.

  • Obcan.Havel

    Už si nedá Kafe, Onan.

    • Děkuji za milionté potvrzení tvé bezkonkurenční demence, ty ubohá sr*čko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit