Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • upřímnou soustrast rodině, ale ty bankovky, ty se mu tedy nepovedly, horší snad jsme neměli a mince, ty stojí rovněž za starou belu, snad to není jeho jediné dílo
    • chtěl bych vidět tvé výrobky, ubohý blbečku
      • A já tvoje ty de bi le *16*
    • uprimnou soustrast tvemu odumirajicimu mozku..ale co je nam po tobe..ty po sobe nezanechas zadnou stopu jen tu pachnouci..
  • Z komentářů mimo"glosátors" před hodinou je mi na blití.Je to jen ukázka jak se dá taky uctít památka jednoho velkého Čecha.
  • Upřímnou soustrast rodině.To byl umělec ,smekám.
  • Oldřich Kulhánek po sobě zanechal nesmazatelnou stopu. Zeman zanechá jenom puch.
    • To jsem chtěl napsat o tobě.
      • Jsi pomalý a k smíchu.
    • A ty páchneš již nyní *12*
      • Chytrý člověk ortodoxním pitomcům jako tobě musí zákonitě vadit, hi hi hi.
        • Ty bambulo jak víš že patříš mezi chytré. Nezapomeň že sebechvála smrdí. A v tvém případě je to děsný puch.
          • Ty sotva. Já nic podobného nepsal. Jsi neškodný. Není důvod tě dál řešit.
    • Tan puch tady zanechává a už dlouhou dobu Prdicí Not ČSSD. Asi má na to požehnání od nadřízenejch (ne - přímo příkaz)......
      • Od hlupáků pochvalu neočekávám. Už to začíná: Berlín páchnoucího Zemana nechce.
        • Myslím,že jsi tak o 6 h.pozadu.Teď jsem se díval na německé zprávy a hledají vhodný termín k návštěvě,protože má Zeman již plno.
          • Znám dobře Němce. Určitě se nezlobí, že má Zeman plno. Když se podívají, proč, už vůbec.
          • Pokaždé si spolehlivě naběhneš. Jsi slabý protivník. Já jsem se dnes na TV zatím nedíval. Vystačím si se svým rozumem a mám zajímavější náplň dne. V žádném případě nemám v úmyslu sledovat jakékoli televizní příspěvky o nastupujícím českém tlačenkocibulovém prezidentovi, i kdyby to vysílali z Grónska. Viděl jsem jej před volbama, a to mi na příštích 5 let bohatě stačilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit