Přejít na výpis diskuzí

Zemřel Karel Gott

2.10.2019 | luk
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte pravdu. O smrti  se nediskutuje.

    Některé hyeny si tady budou pořád hřát svou ubohou žlučovitou polívčičku. 

    S pietou vzpomeneme. 

  • KIMCID

    Měl jen smůlu

  • KIMCID

    Neví ale myslím že hovoří ten koblihář za všechny. Je to na státní pohřeb. Nikdo takovej druhej nebyl a asi nebude.

  • Es tut mir leid, mein lieber "Krafthund", ich habe eine ganz andere Erfahrung. Und ihr Name "Gott". 😉

  • Koukám Sajmone, že už to zase rozjíždíš. Jsi normální kretéén.

  • Diskuse by měla být co nejdříve ukončena.

    Slovo "PIETA" - natož slovní spojení "PRAXIS PIETATIS" - je pro většinu zde přítomných neznámým pojmem.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    ČEST PAMÁTCE KARLA GOTTA - DOKÁZAL, CO DOKÁZALO MÁLO Z ČECHŮ!

  • Ptal jsem se známých V Německu a nikdo Karla Gotta nezná. Tak nevím, kam vlastně jezdil na ty zájezdy. Vzpomněli si na Kryla, na Havla a Peckovou, ale Gott, ani bíínééé Máájaaa, jim nic neříká.
  • Zcela výjmečně musím souhlasit - koblihářské ..... babiš už to začal brát na plné pecky.

    Ta zrůdná všehoschopná be..tie je schopna se přiživit a zejména si přihřát svoji politickou "popularitu" na cizí smrti.

  • Taky, WM 2x slavík, byl PRVNÍ!

  • KIMCID

    Bude se na něm dlouho živit bulvár. Chudak ani po smrti klid.

  • V jakém "celém světě". Lidi vy jste se snad zbláznili. K. Gott rozhodně nebyl zpěvák světových rozměrů. Něvěřím že na obou amerických kontinentech ho zná kdokoliv, kdo nemá české kořeny. Podobně i Afrika a Asie.


    V našem státě se musí vše buď nafouknout nebo minimalizovat a zesměšnit. Nic mezi tím.

  • Naprostý nesmysl. Ke státnímu pohřbu máte jaký důvod? Jen ten, že byl díky médiím známý, Jen to, že nazpíval stovky písní a nic jiného? 

  • Už to začíná. Babiš svolá vládu a chce státní pohřeb a státní smutek. 

    Doufám, že mu to ostatní zamítnou. Karel Gott byl opravdu jen zpěvák, nic víc. Známý zpěvák (u nás, v Německu a částečně i v Rusku), ale pořád jen zpěvák.


    Doporučuji těm, kteří neznají jméno "Antotnín Holý", aby si ho vygooglovali a porovnali to, co dokázal on s tím, co nazpíval Karel (pravděpodobně nic jiného nedělal, než zpíval to, co mu jiní napsali).

    A pokud neměl státní pohřeb pan Holý, tak je naprostý nesmysl, aby ho měl Karel Gott. Toť můj názor


  • U mne byl pan zpěvák Waldemar Matuška. 

    Karel Gott byl jenom zpěvák.  



  • gaheris

    Si piš že jo!

  • A stal by o nej...?

  • Zloději...

  • gaheris

    Nech se vyšetřit! Ten státní pohřeb si zaslouží jako nikdo jiný!!!

  • gaheris

    Budiž ti náš mnohonásobný slavíku země lehká!

  • Slovy našeho milého Pana premiéra Babiše:

    "Myslel jsem si, že zde s námi bude napořád"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit