Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znova se ukázalo: čím větší klozet, tím dýl smrdí na světě!
    • Kolik ti je?? 110??
  • Byl to člověk který se nebál poslat vlastizrádce tam kam patří, za katr.Nakonec ho i komunisti perzekuovali a na 4 roky zavřeli.To by ti dnešní nedovedli, ti jsou kam vítr tam plášť.
    • S takovými Horovoliči se máme za dva roky na co těšit. Vypadá to na emigraci dřív, než zadrátujou zase hranice.
  • Tak aby mu bylo hlavně teplo v tom kotli v pekle !
  • Joseph Goebbels měl smůlu, kdyby žil v Čechách, mohl taky v klidu dožít v domově důchodců na Chodově. A to Goebbels na rozdíl od vrahouna Karla Vaše nikoho přímo na smrt neposílal . Takové morální bahno existuje jen v ČR a Kambodži, nikde jinde na světě něco podobného nezažili. *12*
    • Bolševický ksindl - starej Grebeníček - měl rýmu a nešel do kriminálu a chcípnul doma.
      Tady zavane svěží vítr demokracie až dobytek vychcípá, žel bohu ale roste nový a silnější - jako plevel - nikdo ho nechce , není k užitku a roste a roste. Na plevel je ROUNDUP na blbce AK 47 a SA 58...
  • zločinec nejvyššího kalibru, perverzní vrah, kterému polistopadová nomenklatura zařídila fešácké dožití v domově důchodců za peníze lidí, které pronásledoval. Proti němu jsou Krejčíř nebo Kájínek skautíci, kteří by měli dostat maximálně podmínku. *11* *11* *11*
  • Podle mě, to byl nebojácný mohykán, který se nebál posílat budoucí tuneláře, odkláněče a privatizátory za velezrady a spolupráci s nepřátelskými rozvědkami na šibenici. Že jsou tito lidé dnes velebení, to je věc jiná, tehdy podle platných zákonů se provinili a tudíž je čekal tvrdý trest. Možná, že dnešní mocní budou taky jednou sedět na lavici obžalovaných jako třeba dr. Rath ( a že to byl doopravdy mocný muž, dnes nepochybuje snad ani dítě v mateřské školce....)
  • No konečně odešel komunistycký lotr. bude větší důchod. hrabal dost za ty léta.
  • boží mlýny melou opravdu velmi pomalu
  • Teď pozná v pekle co to je. Bůh mu buď milostiv za ta komunistická zvěrstva.
  • *1*
    Do pekla s tim vrahem! *12*
    • alva, c, not: byli jse u toho????? Mně stačí jak nám lžou současní " mocipáni". Kdo lže, ten krade. Hodnotám to, co jsem zažil a co mi řekli rodiče. (živnostníci). Bál bych se někomu něco přát, když jsem to nezažil. Komunisti si upravovali dějiny a tihle??? žádný rozdíl. Stačí názor na Mašíny. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit