Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umřel zmetek nehrubšího zrna.Komunista a ještě horší kapitalista.... *16*
  • Smrtka to dnes vzala od Podlahy...
  • je vzdy SMUTNE kdyz nekdo zemre ,ale ty jeho porady byly tak krasne jako Eva a Vasek.Myslim ze jeho rocnik predstavoval velke sympatie s rezimem,studoval skolu pro kovane a vyvolene.V praxi u neho doma pracovali kutilove Ukrajinci a ten porad byl hruza,co ti kutilove predvadeli-,stredovek,presna osa bidy a improvizace totality! Cas byl v TV zaplesknut z 80 % nepotrebnym harampadim .Snad jen nemoci u rostlin a stromu byly zajimave,ale to odedrel nejaky pilny zahradkarnebo sadar.Bylo videt, ze pan PP nevi o cem je rec! Podivejte se na nemecke porady kolem stavebnictvi,zahrad to ma uplne jiny svih v polovicnim case.Bohuzel jeho system poradu prevzali dalsi diletanti v CT,Nova i Prima a podle toho take vypadaji
  • upřímnou soustrast *13*
  • stoh časopisů "urob si sám" Přemek Podlaha byl guru všech kutilů....obávám se že dnešní generace už si pomalu není schopná ani uvařit čaj, netak opravit auto, udělat přestavbu v domě nebo vyměnit žárovku v lustru.
    • Nechme PP být jak byl, byl odrazem doby a někteří v té době žijí dodnes. A o tom to právě je - na auto máme automechanika, na kapající vodu instalatéra, na nábytek truhláře, do kuchyně patří kuchař, ....... . System propagovaný PP je odrazem bídy doby reálného socializmu - doby kdy lékař o víkendu "budoval" chalupu", zahradník si "opravoval" auto a fušoval do elektriky, ..... . Co to přineslo, je většině jasné, všichni dělají vše a výsledek - jedno velké ...... .
      • jak mám ucpaný sifon v dřezu nebo spálenou pojistku nebo žárovku, že sedím na zadku a volám "odborníka" Když budu mít štěstí, do pár hodin přijde, zaklepe si na čelo, vymění žárovku pojistku nebo vyčistí sifon a já můžu konečně po několika hodinách čekání pokračovat v mytí nádobí. A to už nemluvím o tom když spěchám do práce a když chytnu defekt v autě uprostřed lesa v mraze tak sednu do auta a budu čekat až přijede odtahová služba pokud tedy v lese vůbec bude signál.... *3*

        teda to je logika neschopného nesamostatného konzumenta...
        • Pane bože za co, to je ale pind nějakého zastydlého "kutila".
          Samozřejmě že není řeč o triviálních havarijních situacích, ale o tom co pan PP představoval - že český človíček si musí od vypěstování mrkve po sestrojení raketoplánu "pomoci" sám se vším.
          Osobně jsem pocítil na své vlastní "kůži" co toto obnáší - cca v r. 1985 +-?? jsem byl odmítnut v pondělí lékařem slovy - víte co jsem měl za víkend, přijdět radši zítra. A o tom je řeč, ne o výměně žárovky.
          Nehledě na to, že dík "umělcům" typu samozvaných elektrikářů, automechaniků, .... - sklízíme "plody" jejich kutilství do dnes. Kolik by např. ubylo havárijí s těmi nejhoršími následky, kdyby místo tzv. automechanika byla provedena oprava a ne "kutilská oprava",......
          Poslední léta, při vší úctě k němu jako osobnosti, to už bylo pak úplně "mimo", stejně asi jako současná zvěrstva např. tzv. kuchaře Hrušky a jemu podobných ..... .
          • Chlap, kterej neumí opravit auto nebo kapající kohout a nebo uvařit, to není chlap, ale bohapustej lempl. Ty budeš zřejmě ukázkovej. *7*
  • Připojuji se k tomu co napsal podemnou nick Dr.Bárna a nick Jirka.
  • upřímnou soustrast rodině a hodně síly. vím jaký to je pocit když někomu zemře blízký člověk a zvláště potom na Vánoce
  • Co naplat! Stal se legendou Česko - Slovenských kutilů a troufám si tvrdit že v tomto
    ohledu už ho nikdo nepřekoná.

    A pokud má Přemku ten nahoře rozum tak ti v nebi přidělí funkci vrchního zahradníka
    a správce rajské zahrady.
    • i kdyby doma nepřitloukl jedinej hřebík je to pravda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit