Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebál se vrátit státní vyznamenání a říci, co si myslí o tom ruském opilci Zemanovi! Čest jeho památce!
    • hlavně si vážím si lidí kteří vrátí vyznamenání od teroristické organizace NATO-marek obrtel
      • Toho se nedočkáš, rusáku.
  • Dej mu Bůh věčné odpočinutí.Nebál se dělat věci, které se nelíbily totalitním mocipánům.Jeho tvorba musí být vzpruhou hlavně pro mladou generaci
    • tvorba? u mě jsou špičkoví režiseři - Karel Zeman a Otakar Vávra
      • Jo,jo, komunističští režiséři,poplatní době, válečné filmy, kde hrdina musel být komouš.
  • No, zemřel člověk. Takových bylo a bude spousta. Nic výjimečného pro lidstvo nevykonal. Budiš mu země lehká.
    • kamarádíček a bratráneček vraha havla,to byl asi charakter
      • Ty budeš pěkný komunistický demment, fujtaybl.
      • S vrahem Chrchlou už v pekle sudy válí, yeah!!!
        • Fuj a hanba, že se nestydíte.Soudruzi se nestydí, jsou vulgární od přírody
      • Koho Havel zavraždil?
        Dokazuješ jen svou ubohost, nízkost a nedostatek charakteru. O chybějících rozumových schopnostech nemluvě.
        • havel má na svědomí vraždu tisíce srbů,humanitární bombometčík
          • 1) V. Havel jakožto president ČSR a pak ČR nerozhodoval o válečných akcích v bývalé Jugoslávii, kde po smrti Tita se proruská Miloševićova fašistická srbská klika snažila uvrhnout země bývalé Jugoslávie do do ruské zadele
            2) V zemích bývalé Jugoslávie došlo k tzv. "humanitárnímu bombardování", což je termín vyjadřující, že byly ničeny vojenské objekty. Opakem je "bratrská pomoc", kterou poskytl CCCP mimo jiné Čečně: rozbombardovat a spálit co stojí, povraždit co se hýbe a upevnit spojení země se svou říší.
            3) V. Havel pouze vyjádřil svůj názor, že postup v bývalé Jugoslavii byl správný, niž by jakožto "kladeč věnců", na něhož se právem označil, mohl cokoli v této věci rozhodnout.
  • ... toto není příspěvek pro lůzu z kanálů, juro :)))
  • úplná 0
    • ... jsem nadšen, jak přitahuji největší internetové primitivy jako mucholapka, wau :)))
      • je to "vrána k vráně" primitive!
        • ... další tupan se chytil, funguje to lépe, než jsem doufal, napíš ještě neco, moulo :)))
          • imbecilita je fascinující, magore, rofl.
            • ... ve tvých retardovaných očích to je pro mě ta největší pochvala, pitomečku :)))
    • ... to ty jsi nezpochybnitelný čurááák číslo jedna na internetu, debiiile :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit