Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ne stal se obetí ZRŮDNÉ MULTIKULTI politiky a ruce od krve maji celni predstavitele EU
  • Já jsem jen zvědav jak při rostoucím přílivu nepřízpůsobivých budou náborovat příslušníky ozbrojených sil. Bude jich totiž čím dál větší potřeba a budou mít daleko větší rizika. Bude to chtít někdo dělat? Takže žádná ekonomická spása díky přistěhovalcům se konat nebude - jen dávky a zvýšené náklady na bezpečnost. Opravdu to nikomu nedochází?
  • Tak mi to celé nehraje.Terorista měl ženu jako živý štít.A ten policajt snad zraněný se nabídl,že ho bude dělat on místo ženy.Kdo ho postřelil smrtelně?Zásahová jednotka nebo terorista?Makron hned hlásá,že byl hrdina ,nějak mě to zkrátka nesedí.Já rozhodně hrdinu dělat nebudu ,dost bylo hrdinů v naší rodině a co z toho?Jistě mě nahradí Herrmann.
  • Čest jeho památce.
  • Tak o takové hrdinství u nás nestojím.
  • Na to by Kalousek ani akademik odvahu neměl,ale motat se ožralej a do tibetské vlajky a plivat na prezidenta Čr to jo.
    Upřímnou soustrast,čest jeho hrdinství do Francie.
    • Nikdy nikoho neodsuzuj a neposuzuj dopředu. Lidé, do kterých bys to nikdy neřekl , dokáží často velké věci, zatímco ty, internetový klikač a tlučhuba, by ses určitě zesral strachy a nebo rovnou kolaboroval.
      • Haha musím se smát jak moc mne "znáš" ale to je typické pro tebe,podle sebe soudíš mne)) Převážně na chcípáky duchem i tělem nereagují,ale na lháře co si protiřečí a ví houno musím. Ave César
  • To je zatím strašně málo. Reakcí bude pouze nasvícení Eifelovky a semknutí se na ulici při pokládání svíček. Ale ono to přijde a pohár přeteče. *16*
    • Přesně,chytnou se za ploutve s německou Makrelou,zapali svíčky,polozi plyšáky a udělají pjekná selfíćka))
  • si moc pěkně ochočili celou DDR. Stačí si přečíst, jak tam vychcaná přivandrovalecká banda plýtvá s jídlem Jak vyzobávají dobroty a zbytek zahodí a jdou si znovu a znovu.Jak nafasují značkové oblečení na zimu a toto obratem rozprodají a jdou si opakovaně....Toto nejsou imigranti. Toto je vychcaná verbež, která nemá nárok zde pobývat ani minutu.A z takové chátry se pak radikalizují pacholci jako tady ten z obchodního centra. Kopat kopat až všechny a do jednoho vykopat!
    • On zas přijde nějaký magor s knírkem a udělá pořádek.
      • a především vyhnal tu kukuřici z Berlína! Celé generace budeme napravovat její tupost!
  • že se pak u nás najdou vypatlanci, veřejně a nahlas tvrdící že mohamedáni jsou naši bratranci. Viz beseda všiváka Daniela Hermana v 3/2018 na Šumavě.Sice se sešlo jen 20 lidí, ale tuto prasárnu vypustil z huby. Nebo vyhlášený cirkevní šejdíř Halik. Lžidoktor teologie a velký bratříček islamáků. A toto tady v klidu p a r a z i t u je na systému......
  • náboženských pomatenců ze středověku, nebylo by ani těchto smutných úmrtí. Islám nemá v Evropě co dělat, odporuje rovnosti osob a jednou bude postaven mimo zákon.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit