Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • opět v hanbě a opovržení tady z nedostatku komunikace prasí stránky. Lůza si nemá samozřejmě s kým vyprávět, tak tady mastí a zabírá místo. Jo lůzo kdyby jsi chodila do školy měla bys kamarády.Tam u vašich popelnic jich moc není .....
  • Putin lhal a lhal, až nakonec v TV řekl pravdu, jako by se nechumelilo, že okupaci Krymu naplánoval ještě před „svržením“ Janukovyče,

    Putinova komanda poslance musela do budovy parlamentu dotáhnout násilím za vlasy, a nejenže k takovému referendu nebyl krymský parlament ústavně oprávněn, ale nebyl v době tohoto zinscenovaného referenda ani usnášeníschopný

    Čínský premiér 15.3.015 prohlásil, že Čína podporuje územní integritu Ukrajiny, za kterou stále, jako celý svět, považuje i Krym,
  • Jdu si zahrát nějakou hru a pak znovu přijdu a jestli mě to nepůjde, tak se těš ty teplá svííně Simono.
    • Já jsem holka Simona. Tobě to vadí takže teplej jsi tu jedině ty rusáku Kulihrachu, *15* *
  • Kam sám čert nemůže, tam nastrčí babu. *1* *2* *15* *3*
  • jsou evidentní.Takový chorobný vymaštěnec měl být utracen rovnou když jej matka někde u kanálu vrhla.Si fakt lopato myslíš, že někoho zajímá zahlcování stránek tvojima blbostma? Kdybys to přednesl třeba na ulici nebo náměstí to by byla jiná.Maximálně při druhém přednesu by ti kapala červená z nosu.Nic osobního.Prostě blbost a drzost vnucovat cizím své ujeté výlevy blbosti se tady trestá.Beze slov.Facka je v tvém případě nejkvalitnější argument.
    • Já jsem TA holka. Ano moje pohlaví můžeš komolit jen na netu anonymní zbabělče,
      Kdyby jsi to zkusil veřejně tak bych tě nakopala do kuliček- *1* *1* *1* *1* *1* *1*

      Pokud se ti nějaký příspěvek nelíbí tak ho jednoduše nečti. V každé svobodné debatě jsou příspěvky a odkazy které se člověku líbí nebo nelíbí. Většinou dle politické orientace.
      to je v pořádku. Problém a totalita nastupují jenom tehdy když fanatici jako ty začnou volat po zákazech a po vyhánění.
      • Koukej odsud mazat, ty anonymní smradlavá, hnusná Simono alias John Simon Bukvice. Jak vidíš, nikdo na tebe, ty hnuse fialovej není zvědavej. Jsi už tady na diskuzi sama, ty stará krávo. To se ti v Tiscali pěkně poděkujou, málo kliků kvůli tobě, ty teplá svině..hi..hi
        • 1. Já jsem TA holka Simona,. Ty jen komolíš moje jméno rusáčku hnusáčku kulihrachu *15*
          2. Já jsem holka a tobě to vadí. Takže podle všech definic jsi teplouš jen ty sám *15*
          3. Nejsem a nikdy jsem nebyla zaměstnaná v Tiscali. Takže jsi navíc i těžký paranoik.
          4. Na Tiscali nenadávej a le líbej mu zadní čast těla. Že tě tu stále nechává přes tvá sprostá slova v každé větě Normální serwer už by tě po právu doživotně bloknul.

          5. toto je veřejná debata. Na to jsi moc malej ruskej vořech aby jsi z ní vyháněl lidi. *15* *15*
          • Zaměstnanci normálního serveru, kdybys v něm nepracovala, by ti utrhli tu tvoji hnusnou palici a nasrali by ti do krku, ty teplá svííně Simono alias Johne Simone Bukvice..hi..hi
            • Já jsem holka Simona. Tobě to vadí takže teplouš jsi tu jen ty sám ruská Kulihrachu *1*

              Jsem Olomoucká holka a v Olomouci jsem redakci tiscali fakt ještě nikdy nepotkala.
              ty jsi jí tam viděl? Po 20 pivech a dlouhém pobytu na slunci že? Tak to jo Ivane *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • 21.8.68 Kreml vojensky obsadil ČSR pod záminkou, že ČSR restauruje kapitalismus, přičemž nám bylo vytýkáno to, co jinde bylo dovoleno – drobné podnikání v NDR a v PL, přičemž PL vůbec neprovedlo kolektivizaci …

    Kreml nám vytýkal obchod s NSR, jehož objem měla NDR mnohonásobně větší, vytýkal nám zahraniční licence, třebaže nejvíce je využívalo bolševické Rusko, a to nejvíce ve výrobě automobilů, přestože když licence při výrobě automobilů navrhli čsl. experti již v roce 49, Kreml jejich návrh označil za smrtelný hřích, v Praze za to byli obviněni a souzeni ( při procesu se Slánským ) …

    Kreml nám vytýkal turisty ze Západu, zejména z NSR, třebaže do Bulharska měli západní turisté naprosto volný bezvízový vstup,
    • Dnešní proruská 5. kolona se z 50.let nepoučila, co čeká její vůdce, až sehrají svoji roli užitečných idiotů,

      Přesto 5.kolona na pokyn svých velitelů odstartovala v Česku válku jménem NovoRuska, třebaže Putin jím blahořečený výraz zakázal ruským médiím používat, jakmile se proti němu postavil autor tohoto z propadliště dějin vyhrabaného termínu – Alexandr Dugin, v patách následovaný donbaským „separatistou „ číslo jedna pluk. Girkinem „Strelkovem „, kteří Putina nazvali zrádcem idejí NovoRuska …

      Velitelé 5. proruské kolony, výměnou za nějaké protislužby, se kterými by měli seznámit veřejnost, vyzývají k napadání US vojenského konvoje, který projede ČR, třebaže je ČR spojeneckou zemí NATO.

      Proruští propagandisté by si měli prostudovat definici vlastizrady, a nabádání k vlastizradě v organizované skupině …
  • Největší hnus na serveru Tiscali, John Simon Bukvičák si dovoluje sprostě nadávat českému prezidentu. Tato kolaborantská svině, nicka, nula nám tady chce kázat o politické situaci a jak který státník má jednat..hi..hi
    • 1. Já jsem TA holka Simona. Poku ti to vadí tak teplouš jsi jedině rusáku hnusáku BTW *2*
      2. ty jsi proruský kolaborant a největší ubožák na této debatě, nezvládneš totiž napsat jediný slušný příspěvek .
      3. Já nic nekážu. Jen jsem napsala moje názory, o tom totiž debata je. To ti asi uteklo.

      Ale jsem ráda za ten plk co jsi vypotil - ona si dovoluje nadávat - *2* *2* *2* *2* *2* *2*
      Tím jsi dokázal že nejsi EUropan ale Rus. Tady v EU je demokracie. politici jsou dočasně zvolení a podléhají jak kontrole tak i kritice,. U vás v Rusku není demokracie ale putinova tyranie takže i politická satira je tam zakázaná.

      Zeman je lhář. T není urážka ale snadno dokazatelný fakt ty Nulo *2* *2* *2*
      • Jdi už do prdeléé ty nulo, nicko Johne Simone Bukvičáku, vzorný pracovníku redakce Tiscali. To tvoje beeee, beeee už nikoho nebére, ty kretééne..hi..hi
        • Já jsem TA holka. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský teploušku ju,.
          Nejsem zaměstnaná v Tiscali. Tvoje paranoia je stále horší chudáku *2* *2* *2* *2*

          O tom kdy a kam půjdou si svobodní občané EU rozhodují samy. Doba kdy jim mohl rozkazovat proruský kolaborant jako jsi ty s ruským okupantem za zády už je Díky Bohu
          na smetišti dějin. *5*

          toto je veřejná debata. Ne tvoje soukromé pískoviště. *5*
          • Koukej odsud rychle mazat, ty americká mrdko.
  • Putin byl vyšetřovací komisí ministerstva vnitra v 90.letech pro korupci vyšetřován několikrá

    Vyšetřovatel ministerstva vnitra podpluk. Andrej Zykov ( od roku 00 nezaměstnaný) ve spisu v kauze TT uvedl, že „ Putin zastrašoval malé vlastníky chat u Komsomolského jezera, aby mu pozemky prodali, a když odmítli, nemovitosti jim vypálil „ ( důležitá informace , protože jeho chamtivá bezohlednost, arogance a výhružky psychicky deptaly i Marinu Saljevovou, známou geoložku, členku Dumy, kolegyni petrohradských demokratů, která iniciovala první vyšetřování korupce Putina, a poté se před ním 10 let skrývala ).

    Podle vyšetřovatele podpluk.Andreje Zykova Putinův klan výstavbou svých luxusních vil na břehu Komsomolského jezera si protiprávně přivlastnil celý břeh, a porušil tak právo na obecní cestu po břehu jezera.
  • Koukám, že cenzor serveru Tiscali okamžitě maže, když napíši, že John Simon Bukvičák sprostě nadává našemu panu prezidentu, což je pravda a vědí to všichni. Co ty na to Simono alias bukvice Simone.
    • 1. Když neumíš napsat jedinou větu bez sprostého slova tak se nediv že tě cenzor smaže,
      Smazal jeden tvůj sprostý příspěvek ze 150 tvejch sprostejch příspěvků, takže cenzorům
      v tiscali nenadávaj ale děkuj.

      2.Já jsem holka Simona a ty tu měsíce komolíš moje jméno takže js duševně chorý,
      Tobě vadí že jsem holka takže do kategorie teplouš spadáš jen ty sám BTW kulihrachu,

      3. Miloš Zeman je lhář ( dokonce soudem ČR označený za lháře), jako expremiér za ČSSD nese plnou odpovědnost za zlodějny - privatizace mostecké uhel a totálně předražená dálnice na Ostravu, To není urážka ale konstatování faktů mektale,
      Navíc když tvůj Zeman napadá všechny kolem tak musí počítat že se mu to vrátí zpátky
      • John Simon Bukvičák, pracovník redakce Tiscali, to dokáže zařídit, viď ty mrdko..hi..hi
        • Kdybych byla zaměstnankyní Tiscali ( což nejsem) tak bych ti dala doživotní zákaz vstupu sprostý proruský dobytku. Jsi největší šmejd na této debatě,. Neumíš napsat nic k věci.
          Jen napadat a mluvit sprostě.

          Já jsem TA holka Simona, Tobě to vadí takže teplouš jsi tu jen ty sám Ruse Hnuse BTW *1* *1* *1* *1* *1* *1*
          • Ty teplej hnusnej šmejde, Johne Simone Bukvičáku, ty jsi tady ta nejhorší teplá svině, vymrdaná. Sprostě jsem se naučil psát po tobě, ty hnuse, když jsem četl tvoje hnusné, sprosté nadávky českému prezidentu, ty hnusná špíno.
            • Já jsem holka Simona a tobě to vadí. takže podle všech definic jsi teplouš jen ty sám. *15*

              Miloš Zeman je usvědčený lhář, jako ex premiér ČSSD nese odpovědnost za zlodějny jménem privatizace mostecké uhelné a předražená dálnice na ostravu.
              Miloš Zeman je sprostý hulvát ktrý uráží lidi kolem, Miloš Zeman opakovaně porušoval zákony ČR když hulil na místech kde je to zakázáno.
              Miloš Zeman je zločinec protože byl členem zločinecké organizace jménem KSČ.

              to nejsou urážky ale snadno dokazatelná pravdivá fakta, Pokud to nechápeš tak jsi holt duševně chorý Zemanovský cvok. *5*
    • že taková ultralopata jak se tady nasepisuje dosáhne na klávesy. Kolikrát se člověk diví jak může někdo odprásknout souseda.Jen tak.V tomto případě takové sejmutí lopaty by bylo odměněno 100 kč od úřadu města.
      • Já se zase divím, že takovej vymrdanec jako ty, vůbec dokáže bez cizí pomoci fugovat..hi..hi
  • naši turečtí přátelé a spojenci v NATO začali konečně místo odchytu afrických přivandrovalců je kosit rovnou na hranicích.Jak to nově dělá Maroko.On by si pak budoucí parazit rozmyslel jestli chce německé dávky a povalování se na kavalci, nebo jednu dávku.A konečnou.Pokud Turek vydírá se zdržováním - nezdržováním parazitů tak to není spojenec.Je to křivák na kterého je třeba takto pohlížet. A pokud ten jejich prašivec v prezidentském paláci zažaloval německého komika, zůstává pro celou EU v opovržení a izolaci.Napořád.Toto se u nás neodpouští.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit