Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pčr to pohnojila a tak raději na případ uvalila informační embargo *10* *10* *10*
  • Martin Koller ve svém aktuálním komentáři na Novinky.cz uvádí, že příčinou činu bylo každodenní rušení nočního klidu ožralci z hospody.

    Pachatel si dlouhodobě na tuto skutečnost stěžoval, radnice nepodnikla nic k nápravě, stěžovatel byl prohlášen za kverulanta.

    O této skutečnosti dosud nikde nebyla ani zmínka, pachatele to samozřejmě neomlouvá,
    hluční opilci kolem hospod jsou ale závažný problém, který se nikde neřeší.
    • http://www.novinky.cz/komentare/363930-komentar-potrebujeme-mene-aut-martin-koller.html
  • jedno víme POLICE a zákon na papíře nás neochrání.Jsem pro Gun Free Zone.
  • Byla ve špatnou dobu na špatném místě.

    Proto je nechutné to politické žvanění. Chtějí si jen zvednout popularitu.
    Šílencům nikdo nezabrání v šílených činech. To by u každého občana musel stát
    24 hodin policajt.
    • stat u toho policajta a hlidat ho aby se taky nezblaznil ? Jsi jeste vetsi blbec nez se tady prezentujes ty trotle. Kolikatou uz mas prezdivku ty bc , tecko a co jeste vsechno . Tobe verit ze jsi zenska nemuze ani snad nikdo z tech tam zastrelenych .
      • Jdi se léčit! pokud tě zase straší tvůj neexistující kamarád Tečka tak zajdi
        za psychiatem a neobtěžuj s ním pořád na debatě.

        Psala jsem že není možní zabránit podobným hrůzným činům. To by musel u každého
        občana stát policista 24 hodin denně.
        Nepsala jsem že tam bude stát. Tak co překrucuješ a pomlouváš ty ubožáku.
    • No, já bych spíše zvažoval vyjádření P ČR, že střelec první ránou všechny - postupně - vymazal?, jen tu jednu "NE", pak tedy nevím, kdo a nebo proč někdo??? lže, ministr, prezident P ČR, jen se směji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit