Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalousek si mohutně nahrabal a bojí se že to praskne kolik to bylo,kdyby to musel vrátit to by nepřežil !!!
  • Proč jenom tomu lotrovi Kalouskovi vůbec nic nevěřím? *2*
  • ..ale ten titulek zněl tak slibně, až jsem se lekl, že Kalousek chce přestat lhát.... :o))
    • Kdy se pozná kdy Kalousek lže ? Okamžitě jak otevře hubu a začne mluvit !!!
  • Soudě podle nahoře presentovaného obrázku bych to charakterizoval tak, že kouká jako vosel. Za letouny Casa, se leckomu správně naplnila kasa a bylo by tragické o takto pracně nabyté prostředky přijít. Takže se jeho pohledu ani nedivím. Musí to být asi dost, protože ani Mudr. Ráth se takto blbě netvářil. Víte ona každá levota může býti postižitelná. Musí k tomu ale být dobrá vůle a ta jak vidno, u oněch soudruhů z vlády není dost patrná. Mít máslo na hlavě není sic nic příjemného ale je to máslo. Mnohým z nás se o něm začne jenom zdát.. *14*
  • Nic nového pod Sluncem. Kalousek na detektiva Jiřího Mazánka přece žádný nátlak nedělal, o zmíněné schůzce také neví, jako kdyby někdy něco přiznal. Vzpomeňme vloni, když byla aféra Bárta, Kočí, tehdy Kalousek mluvil s redaktorem Mladé fronty, též to popřel. Je jasné, že v kauze CASA je Kalousek namočen, proto to celé divadlo z jeho strany.
    http://zpravy.tiscali.cz/expert-vypovidal-jsem-v-kauze-casa-a-zacaly-mi-problemy-146348#Internet_60_Mb/s_+_80_TV_programů_=_649_Kč_měsíčně
    http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/james-de-candole.php?itemid=16863
    http://www.denikinsider.cz/cesi-v-lucemburku-neuspeli-eurodotace-jsou-zastaveny-do-rijna/
  • Ale to přece nemůže být problém. Vše je určitě nahráno, zdokumentováno. Takže si pan Kalousek honí triko zbytečně.Jen je s podivem ta sebedůvěra a drzost.
  • Jako křesťan nemohu kradlouskovi doporučovat, aby se zastřelil, ale bylo by to to nejlepší co může udělat to *12*
    • Víte, ona většina mužů může začít při sporech používat slogan: Ty mi můžeš vykouřit kalouska, Také se dá použít: Vyliž mi parkanovou. *3*
    • ... to to to to to to :))))
    • Pane,
      díky za krásná slova. *3*
  • Jo kalousku...dej si frťana a zaběhni k chocholouškovi...nebo se z těch šmelin zblázníš...cestou zase někomu nafackuj....jenom tak výchovně, ty náš fotře-megalomane vybydlování národa a vlasti...raději však, kdyby jsi seskočil tím tvým padákem na úkor smrti parašutistů, kteří ti věřili...čímž bys prospěl národu a vlasti čestně více, než tím tvým DPH do mrtě...je to jako prodávat housku za cca 1500kč...kdo ti jí ty blbe asi koupí???...dle mého názoru...
    • ... Kalda má s tím nepochybně menší problém, než ty s napsání svého nářku :))))
  • Když pan Kalousek tedy nic netuší a o ničem neví, proč tomu detektivovi volal ?,což nakonec sám přiznává..Je jedno jestli mu řekl to či ono, ale neměl se do toho vůbec míchat a pokud ano, tak jen oficiální cestou, jako vládní činitel ,čiže s pověřením nějaké vyšetřřovací komise či souhlasem vlády, ne jako jen "Kalousek" Nemá se do toho co míchat a čím víc bude kopat, tím víc to lejno bude smrdět...
    • Hlavně dávej pozor aby ses neposral, jinak budeš taky smrdět ....
      • Míro?
      • Nějak jsem tvůj duchaplný příspěvek nepochopil...
  • Už hodně dlouho mám dost kalouska.
    • Odpověď na konci. Zdravím. *3*
    • Probůh nezbavuj se ho. Čím by jsi poté souložil? *1*
    • ... a co dál?
      • a co dál čtvrtinteligente?
        • ... neopisuj, ubožáku bez fantazie :))))
          • Podařilo se mi odhalit tvou identitu. Jsi Květoslava Veselá *8*
    • Si neprdni .......
      • To je ale vtipné.
        • Viď. Povedená taškařice...
          • Opravdu velká sranda pro polointeligenty !!!
            • ... ano, čtvrtinteligente :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit