Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to jsi napsal velká slova. A zas napiš jak jsi prase s noblesou. A jak je to tady lepší, než rypákem v korýtku.
  • Bláboly nějakého antitrumpovského individua. Nejserióznější přístup přichází z Ruska, nejzvrácenější od pochopů obamovsko-clintonovské mocenské kliky.
    • víme Pamelo "Nejserióznější přístup přichází z Ruska" *15* *15* *15* *15*
      • soudruh ultranick PamelaBTWjurazzzzapač zase fetoval parlamentní listy se sputnikem a je v bolševickém rauši *1*
  • ale ale ty jses nám tady udělal,co? Je to tady lepší než kalhotky od Simonky, co?
  • Znamená to, že nikdo už ničemu nevěří.
  • 38 senatoru schvalilo zákon který definitivně zničí nedotčenou přírodu v našich národních parcích :-(
    • :-( :-(
  • ... blije a blije a blije, ale ubohé IQ 8, které má každá ovce, se ne a ne a ne zvednout na devítku :)))
  • ... moc jsem si zase jednou užil nejprimitivnějšího blba na netu, aniž jsem cokoli od něj četl :)))
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/426855-cinsky-prezident-chce-zakazat-a-znicit-jaderne-zbrane.html

    Frajeřina na kterou nemá ani rusko ani amerika koule.....
  • ... už jsem sem chodit nepotřeboval, ale bezmocná tupost chudáka se musí a bude trestat :)))
    • hlupáku! Ty tady budeš jak dlouho budu já potřebovat. Líbí se mi kopat do páchnoucího prasete z chlívku.
  • ... piš, debílku, píš, já si dám raději kvalitní whisku na tvou tupost, čau :)))
    • cha cha prase si dá whisku! To se povedlo. A to si ji vezmeš z baru kopýtkem? Nebo ti ji nalejou do žlabu? Ty jeden prasečí konzumente whisky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit