Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Událostech na ČT 24 jste se pěkně předvedla. Jako ukřivděné děcko. Tak to už konečně zkousněte, že ten váš kandidát neuspěl. Z toho co jsme měli na výběr ve druhém kole jenom naivní ubožák mohl volit toho senilního germána. Vždyť je to pouhá loutka Kalouska a protože s ním Kalousek nebyl u volby, tak to popletl a nedal lístek do obálky. S těmi dekrety to žádná podpásovka nebyla. Karel se do toho zapletl sám a dobře mu tak. Podpásovka byla, když před volbama do sněmovny v roce2006 Kubice oznámil, že Paroubek je pedofil. Nevzpomínám si, že byste tehdy iniciovala nějakou petici. Ta vaše zásadovost pro fair play ja tak trošku jednostranná, že?
  • Největší sranda je, že Zeman je nebo bude prezidentem všech a nic s tím neudělají *1* *1*
    Stejně tak, když KS poradil Havlovi, aby se omluvil za odsun Němců, taky mne to sejří, ale v tu chvíli byl můj zástupce, třebaže jsem ho nevolil. Za celou tuhle komedii skrze sudetské nácky, si může kníže sám.
  • Kdo dává právo těm komediantům mluvit za celý národ, kdo jim dává právo se vydávat za intelektuální výkvět tohoto státu a nestoudně tvrdit, že ty jejich názory jsou jedině demokratické ! ? Navrhuji odebrat jim různé státní dotace a příspěvky, ať ukáži co umí a dokáži, že se obejdou bez milodaru státu a pak ať šíří své intelektuální "demokratické" moudra. Uznával jsem Svěráka i Menzla, ale zdá se, že ztratili smysl pro realitu, nebo jim už měkne mozek.
  • Herci,zpěváci,režiséři a různí patlalové už nikoho nezajímaj,není rok 89.
  • Mám rád zásadový lidi!
  • Přeposílám jako zajímavost. Narazila jsem na to v jedné diskuzi... je to hnůj? Proč ho pan prezident nežaloval.....?


    http://www.youtube.com/watch?v=I3ssx8Qxao0&playnext;=1&list;=PL1E356008F42BA8A7&feature;=results_video
    • Tenhle blbeček, by měl začít u Havla a jeho melodyboys. Samozřejmě , Klaus atd. ...... *2*
  • Nevím proč se dělají petice proti někomu kdo byl zvolen v demokratických volbách. Když byl zvolen Klaus, tak také nikomu nevadilo, že kuponovou privatizací pomohl rozkrást stát a navíc byl komouš. Když to nevadilo tenkrát, proč to vadí dnes. Češi opravdu potřebují mít nad sebou bič a umírat hlady. Sami si neumějí vládnout. Proč se tady neprezentují zvěrstva co se dělali za první republiky. Proč nikomu nevadil styl jak se dostalo ODS do vedení, negativní a pomluvačnou kampaní. Nejdřív by si všichni měli zamést před svým prahem a pak kritizovat cizí práh. Pochybuji, že jediný kdo tady pije je jen Zeman. Chlastá většina státu, to ale nikomu nevadí. ...
    • Chlastám já i Kalousek. A jak!!!
    • muzes mni prosim pripomenout jake zverstva se dely za prvni republiky ? a prosim jeste pripis jak se na tech zversvech podileli tvi predci ? predem diky.
      • S volem je těžko diskutovat. Neznáš dějiny !!!!!!!!!!!
  • Nevím jak vy ostatní máte názor na naše umělce. Myslím si, že jsou absolutně bezpáteřní. Byli prý tací, kteří podepsali nějakou Chartu, pak byli prý takoví, kteří podepsali "Antichartu", pak takoví, kteří podporovali OF v roce 1990, pak byli prý tací, kteří po roce 1989 odsuzovali své kolegy, Valu, Švorcovou, Větrovce a jiné. Dokonce "diva", která nedávno zemřela, prý požadovala pro herečku Štěpničkovou trest smrti. A herecké osobnosti nahradili "nýmandi" v podobě .Bartošky, Sokola, Moniky Le Fay (jaké hezké české příjmení) a dalších. Kteří s různými peticemi zahodili své "češství" a horovali pro cizáky. Ještě, že ten český národ není tak tupý, jaký byl po "Bílé hoře".
    • Lery: 100 % pravda !!!!!!!!!!!!
    • hlavne ze ty se podepisujes cesky..hi
  • Morgana Le Fay byla zlá ošklivá čarodějnice. Možná se tahle Monika po ní zvrhla. Ale rozhodně po ní nemá inteligenci - Morgana byla relativně chytrá. *1* *1*
    • Co je to za slepici a koho má za zadkem?
  • Ožrala bude na hradě! Taková ostuda byla naposled, když pomatení socani odvolali vládu v době předsednictví EU. Pět roků se budeme stydět!
    • Ožralí se z toho vyspí ale ti co nemají úctu jak ke starším tak k demokraticky zvolenému presidentu a pletou si to s demokracií mají velmi slabého ducha a ti s tím nic nenadělají !!! *

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit