Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Největší sranda je, že mu jde plat poslance a teď vydá knihu a může si, kromě toho co už má ještě koupit rekreační domek v Řecku, nebo někde jinde - po vzoru Paroubkových.
    Ach jo. *13*
  • mno, když ji nikdo nečetl - jak může tiscali napsat že: je NACTIUTRHAČNÁ
    • Musí být nactiutrhačná, přece bude špinit čest stávajících nebo bývalých politiků.
  • David se nám zbláznil ale politici by mu měli naslouchat protože je to taky o nich .Já bych je do vězení nedávala at žijou jak bezdomovci aspon poznají jak vládli a že se krást nemá
  • Já bych mu dal nejviší státní vyznamenání. Prý má na svědomí pár melounů.
    Dalík a ti ostatní "jenom pár miliard".A ještě se rozhodují jestli ho pošlou do
    vazby. Je to všechno k smíchu.Jeden větší šaček jak druhý.
    • Viší,eště viší,nejviší,Anna Maria měla míti dva kokosová ořecha !
    • Ty píšeš jak Schwarzenberg - on taky chce vládnout celích 5 let. Ale k tomu Rathovi, prokazují mu jen krabici se sedmi miliony, Dalík chtěl skoro 500 milionů. Já v tom vidím dost zásadní argument, aby Dalík taky šel do vazby. A že začne zpívat, nejdéle na Vánoce, je jisté. Potom chraň Bože Topolánka a Bartáka - skryté příjemce 2 x 6 mil. euro.
      Ke spokojenosti bude chybět ještě basa pro Kalouska a bude klid.
  • Nevím, kdo už to čet. Asi autoři článku (u paní Paroubkové či ve vězení....) Otázkou je jestli lze nactiutrhat někoho, kdo ji nemá.....
  • Dalibor hudal na housle a byla po něm věž pojmenovaná , věznice Ruziň není Havlova ale kousek dál letiště a po Dratu budou jen dluhy co všichni zaplatíne *6*
    • Ten češtin dělat tobě ale velikou šlamastiku !
  • Tohle vám může změnit váš život

    http://www.geniusacademy.cz/?a_box=y4tanwpr&a_cam=1
  • Litera non erubescit.
  • Tak vypadá Rathova "vězeňská tortura" o které kvákal v parlamentu? Psát v base knihu to by si za komančů jistě nedovolil, natož v padesátých letech. Osobně si takovou knihu nekoupím i když určitě bude vyprodaná díky lidem čtoucím Blesk, Aha a podobné kraviny... *16*
    • Ale koupíš si ji, jsem si jist.
  • ... myslíte, že bude papír měkký?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit