Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem sice militantní nekuřák, ale takového Velkého Bratra si ani ti kuřáci nezaslouží. Jak je mimochodem kontrolují, jestli doma nekouří? A co jim zakážou příště? Divné.
  • Možná tam ale nemají trapné problémy s deficitem důchodového účtu...
    • ... možná nejsi úplný pitomeček :)))
  • Když v Bruselu doporučí kadit ho$na v kostkách, tak poslanecká sněmovna je schopna to schválit!!!! *6* *1*
    • A čemu se divit? Vždyť si tam naši tydíti zvolili členy zločinecké komunistické partaje. *6* *9*
  • Tím, že nebudete kouřit, nic neušetříte.

    Peníze samozřejmě utratíte za jiné věci.

    Ale za ten pocit, že jste vaše těžce vydělané prachy neposlali soudruhům do Kutné Hory, to stojí.
    • ... všichni nemají naštěstí hroší IQ :)))
      • No to je vidět. Např. ty máš IQ houpacího koně a to ti možná ještě fandím
  • Zeman kouří a jak mu to prospívá, říká, že je plný elánu a zdarví, jako nikdy předtím. Ještě by nám měl říci jaký druh cigaret kouří. Potom jaké pak, že kouření škodí.
    • ... tvé starosti bych chtěl mít, pitomečku :)))
    • Pokud mu pes neshrne koberec, to je pak malér.
  • I to blbé zvíře ví že kouř se nedýchá ale utíká se předním, jen hlupák člověk se ještě bude hádat jak mu to pomáhá. S narkomanama se těžko diskutuje. Srovnávat kouření a auto je jen zástěrka. Feták má být bez svéprávnoisti jinak je pořád zhulený a jemu vše jedno.Postavte se před svoje děti a řekněte jim že jste je okradli o část jejich zdraví , peněz za které mohli studovat nebo být každý rok na dovolené v zahraničí. Kuřák je hlupák. *9*
    • Kromě toho zvířata nesouloží s kondomem, nejezdí na kole, nelétají letadly a nezřídili si hospody a to ani nekuřácké
      A jaká zástěrka to auto? To není zástěrka. Jen si musíš přiznat, že jízdou svého auta produkuješ daleko víc zplodin, než vytvoří několik kuřáků svým kouřením.
      Postav se před třídu dětí a a řekni, že je zplodinami svého auta okrádáš o jejich zdraví.
      Ty děti totiž do kuřácké hospody nejdou, ale po ulici chodit musí a právě tam jim ty zplodiny cpeš pod nos. Ale to ty slyšet nechceš, že?

      A co chlast? Chlastáš alkohol? A to je normální, že se ožíráš a pak se motáš? Nejsi hlupák a ještě pokrytec ty alkoholiku?
  • Nejvíc peněz z toho mám Já. Protože jsem nejlepší a nejchytřejší. *15*
    • To nám nemusíš často opakovat, že jsi nejlepší a nejchytřejší, my to přece víme. Stále opakovaná chvála začne poněkud páchnout.
      • ... souhlas, na jeho intelekt nemám ani já :)))
  • 1. Když už vám tak vadí kouření, tak pak také zakažte továrny které znečišťují ovzduší,.
    Na to však vlády koule nemají protože by to znamenalo nezaměstnanost.
    2. Obrázky na cigarety? Dobrý. ale pak také na auta dejte obrázky těl po nehodách a na lopaty obrázky zkřivených zad. Ať je to fér.
    3. Pokud si někdo za své peníze otevře hospodu, tak má právo si určit jaká bude. zda kuřácká nebo ne. Musí také brát ohled na zisky a složení zákazníků. Do toho mu stát nemá co mluvit.

    Mluví se o hrozbě islamistů ale muslimský totalitní stát budují v EU naši vlastní europští šílenci. Zákaz kouření, zabíjaček a doporučení ať dívky nenosí minisukně v blízkosti muslimů. Pokud si toto necháme líbit tak tu máme novou totalitní společnost zákkazů a trestů. cenzura nepoholných příspěvků už také nastupuje.
  • No u nás se bude trestat kuřák ne výrobce, ne prodejce.A už vůbec ne ten co z toho má nejvíce peněz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit