Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oproti putinovým poddaným jsou na tom ještě dobře.
    • V rusku jsi nebyl tak že nepiš o čem nic nevíš! zloději stbáckej!
  • Já to musím vědět, nikdy sem tam nebyl. Navíc, CCCP neexistuje. Jsem to ale Tiscali pitomec roku... *5*
    • *1* *1* *1*
  • Nikdo na světě na tom nemůže být hůř, než my tady v Rusku. A to bude ještě hůř!
    • V evropě po obsazení musulmany?
  • mají pěkně našlápnuto v DDR. Banda přivandrovalců může všechno.Policie skoro nic neřeší.Nestíhá a též nemá zájem.Věci se musí z moci úřední odkládat.Pěkně to dopracovali v zemi, kde byl donedávna absolutní pořádek a kázeň.Lidi už tam rezignovali.Ale ono to tam jednou praskne! A to bude fičák.To bude panečku vyhnání mohamedánů z Evropy!Ti budou pelášit a skučet! Jen aby to už bylo co nejdříve.
    • bojím se, že se toho nedožijeme, pseudohumanismus je v evropské společnosti dokonale zakořeněn, Evropa by musela padnout na hubu spíš po finanční stránce, aby mohl další fuhrer konat dobro..
  • Život na nejhlubším dně EU: Nic než sluhové, o něž se nikdo nezajímá = ČR
    • zlej trolle, všichni nejsou trosky jako ty, ty línej ruskej žalude *15*
      • vsecko je tam u vas chzechiše ksindl, sama troska i u vas bohaty ponichatel u nas jen 0 my mit petkrat vetsi prijem za stejna prace a nemuset se nechat buz€rovat n€mecky majitel co da czechise ksindlu jen min nez minimalni mzda u nas *1*
    • mluv za sebe lokaji *11*
  • Tvárnice, úplatky ani migranty nebrat.
    Pořád to říkám ale je to marný,.
    • ... nikoho nezajímáš, balíku :)))
      • ale zato ty zparchantělý fracek zparchantělé matky jsi ve středu zájmu.
  • Život na nejhlubším dně: Nic než sluhové, o něž se nikdo nezajímá.

    To bude Simča alias zlej troll,alias bijec pitomečků
    • ... to, čemu se u jiných říká mozek, u tebe zase jednou poněkud stávkovalo, pitomečku :)))
      • tak to se ti podařilo! Tobě kanálovému výblitku svých zparchantělých rodičů.
      • Ty ho nemáš tak nemudruj
        • ... nezáviď mi obrovský duševní náskok, troubo :)))
  • černošské mulsimské špíny MĚ NEZAJÍMAJÍ !
    klidně at je třeba ply ..........................
    • ... nikoho ale nezajímá, co nezajímá hlupáčky jako tebe, moulo :)))
  • Tak to je ono. Za jednoho odmítnutého migranta (a mnohdy bohatšího než naši spoluobčané) máme platit miliony, místo toho aby se pomohlo z nouze těmhle nejubožejším - a v jejich zemi. Prostě hnus jednání EU a úředníků.... *16* *16* *16*
    • ... se nepos*r, troubo :)))
  • koukám že zlej troll vytáhl "záložáky"

    dobrá práce, pěkné retro nicky, ale myslím že ti na to beztak nikdo neskočí ty ruskej šašku *15*
    • zlej troll nikdy nepodváděl při hlasování a nikdy nepoužívá jiný nicky, je to Novorosijec *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit