Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já ČSSD volit nebudu, proč?

    Například je pro mne nevolitelný Petříček.

  • Vyhlídky ČSSD jsou relativně dobré. Není třeba dramatizovat momentální krizové období ČSSD, té partaje, která je pevnou součástí našeho politického spektra. Podle mého názoru by socané měli umenšit eurohujerské zasnění, tedy by více měli vnímat a zároveň respektovat realitu a přání levicových voličů. Předseda ČSSD by měl pochopit, že Merkelová nebo Juncker nás nebudou vodit za ručičku, a zároveň nás přestanou strašit, když jim ukážeme, že kromě papouškování umíme projevit i vlastní úsudek a nebojíme se prosazovat zájmy v zájmu ČR: ČSSD by měla skoncovat s devótností vůči Bruselu a s glorifikací migračního či klimatického šílenství. ČSSD chce jít s dobou, ale neměla by popírat kořeny, ze kterých vyrostla, tedy by neměla upřednostňovat pokrytectví v intencích merkelovské či eurohujerské politické korektnosti, měla by ctít morální zásady a lidství v tom nejlepším slova smyslu. Nadčasové hodnoty jsou nejdůležitější.
  • Koukám že všichni ĆSSD odepsali ale já to tak neberu.Když Babiš jako ministr financí snížil státní rozpočet o 70 miliard tak se do něj postilo trio Sobotka,Zaorálek a Chovanec s úmyslem dostat Babiše z vlády.Tehdy jsem volil ANO.Ale Babiš se změnil,se Zemanem za zadkem se otevřeně ĆSSD posmívá že vyhrožují odchodem z vlády a neodchází.Tím ale ukazují velkou odpovědnost za náš národ,kdyby odešli z vlády tak tam Babiš natáhne SPD nebo poskoky Zemana to by se pak děli věci.Já nebudu k vůli třem lidem zavrhovat celou ĆSSD a příště je budu volit.A určitě nebudu volit udavačské Piráty a ukňučenou ODS jak vláda všechno dělá špatně.A za Lidový Dům je zodpovědný Zeman který byl v té době předsedou vlády.

  • gaheris

    Ta verbež plánuje pětiletku? To budou chtít nejmíň státní pohřeb?

  • S touto stranou to začalo jít z kopce již za vlády pana α-samce Jiříka a sestupnou tendenci popularity nezachrání ani Kmocháček.

    Ono také celkové klima v politikaření pěkně zhrublo-viz. e-mail jedné bývalé členky bukanýrů své stranické kolegyni, kde ji označila za ... 





  • Nevolitelní darebáci.Škůdci vlasti. Takže tak.😈

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit