Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan umělec opomněl, jak paní Nagyová dřela jako kůň a pan Nečas ji za to štědře finančně odměňoval. Každý hlupák, ale ví, že to bylo z peněz daňových poplatníků. Pan Nečas, především šetřil na těch nejchudších a sobě a kruhům jemu blízkým naopak přidal měrou vrchovatou,
    pokud jde o peníze.O panu umělci jsem nikdy neměla valné mínění a svým vyjádřením jenom
    potvrzuje, že role, které většinou hrál, tak ani nemusel hrát, protože představoval sám sebe.
    Máme mnoho herců, kteří hrají sami sebe a pak si kladu otázku, co to má společného s herectvím. Od jisté doby některé české filmy nemohu ani vidět.
    • S prvním odstavcem u Jany naprostý souhlas. Svěrák absolutně není schopný vnímat realitu, která tu je. Volil a bránil rádoby pravici , z počátku i s tím Klausem, který nenáviděl jeho film Marečku , podejte mi pero a protransformoval , proreformoval a protuneloval republiku do banánové republiky a kníže s Havlem se na tom podíleli také. Jak vidno, co Svěrák vidět nechce, to nevidí. Já sám jsem ve finále nevolil, nebylo koho, ale řada občanů nevolila Zemana proto, že ho chtěla, ale jako menší zlo se skřípěním zubů. Dejdar volil pokud vím Zemana, přiznal to a Stránský mu nenávistně řekl, že si už nikdy u něho v žádném díle nezahraje. Až když veřejné mínění ho umravnilo, tak couvl. Na předvolební kampaň měl s sebou proti Zemanovi Čáslavskou, která sama má másla na hlavě více než dost. Její syn v afektu a nenávisti zabil svého otce Odložila a ona pro něho vymohla u Havla amnestii a synáček, pokud se nepletu, práva vystudoval také na té skvělé Plzeňské univerzitě . To je Svěrák snad slepcem, že to neviděl a že o tom ani nepřemýšlel ? Jasně ukazuje, jak sám v tom marasmu jezdí slalom. Přesto všechno jeho filmy se mi líbí a rozhodně se na ně budu dívat i nadále, ale jako člověka ho neberu, je opravdu neuvěřitelným patolízalem. Knížecí milost s modrou krví může klidně prochrápat většinu pracovní doby, uznal Kosovo, byl pro jeho odtržení od Srbska, skáče jak USA píská,byl pro humanitární bombardovaní Srbska stejně jako Havel, další oblíbenec Svěráka ale i Zeman , kterého nesnáší. Ovšem na humanitárním bombardování Srbska se tito pánové shodli dokonale.
    • ... pan umělec se v pohodě neřídí vesničankami jako tebou
      :)))
      • sláma ti čouhá z bot a tady řepo machruješ
    • ... máš hnusnou kundu, že, o obličeji nemluvě :)))
      • Troubo, máš pravdu. Jsem stará dáma. Co to má společného s věcí ke které se diskutuje?
        Ty budeš vypadat podle sloganu,"V krásném těle, ušlechtilý duch".
      • všimněte si, když modrý primitiv nemá argument, projevuje se jeho vysoké IQ z Plzně.
      • Mlč!
    • Jsi opravdu takovy hlupak, Jano? Ve statni sprave existuji tabulky a podle nich probiha odmenovani. Nikdo si nemuze odmenovani vymyslet podle svehjo prani, jak se snazis nalhat. *7*
      • ty máš lhaní v popisu práce a ještě za to dostáváš peníze, což nám dokazuješ denně. *2*
      • Ovšem odměny se už podle žádných tabulek nedávají. A Nečas to Nagyové právě díky odměnám královsky navyšoval. Navíc v tomto státě se obchází už čtvrt století kde co, tak i tabulky jdou překonat a zatím nikdo za to nenesl žádnou zodpovědnost. Proto dnes je většina národa tak naštvaná. Prostě se dá se vším kouzlit, proto si pánové udělali k tomu i zákony.
      • ... to si piš :))
  • Svěrák měl z prezidentské prohry poprvé depresi a , že lidi tady mají deprese ze ztráty zaměstnání , z následných exekucí , z každodenní arogance moci,.to mu nějak uniká.
    • ... to tobě, blbe, nemá co uniknout, nejsi sto nic pochopit :)))
    • A jak to souvisi ?
  • Svěráku za to plácání zasluhuješ svěrací kazajku. Nečas podepsal Klausovu
    milost pro největší tuneláře. Řízení tajných služeb přenechal své milence
    a za své noční ukojení si jí štědře platil z našich peněz.
    Tahle kulturní knížecí fronta dokazuje svoji ubohost. Ještě lepší je breptající nic
    Čvančarová která jako žena obhajovala znásilnění tzv. právo první noci. *1* *1* *1*
    Sedět na hradě kníže tak přes všechen ten bordel podrží Nečasovu vládu u moci.
    Kníže pracovní dobu prochrápe nedokáže sám sobě hodit do volební urny hlas a
    korupci vedoucí k obohacení stran považuje za normální.
    A tenhle urozený gauner se chtěl stát prezidentem. Dodnes se tomu nápadu směju. *1*
    • Nezbývá,než s uvedeným textem souhlasit. Humor páně Svěráka mně nikdy nenadchnul,
      nesmyslná postava Cimrmana mně nepřipadla zrovna vtipná a pan Svěrák mně byl lhostejný. Po jeho vystupování v při volbě prezidenta už tomu tak není. Jeho velikášské vystoupení ho ukázalo v jeho skutečné podobě nenávistného člověka,vysoce přeceňujícího
      svůj význam a prosazujícího protičeskou politiku.Jeho žaloba na porušení autorských práv je
      jen potvrzením jeho nevalného charakteru.
      • Nedělejte moravákům ostudu a podepište se laskavě pod vlastním nickem. To, že nechápete inteligentní a jemný humor ještě neznamená, že nejste inteligentní. Text Vašeho příspěvku ovšem poukazuje na pravý opak - na vaši hloupost a omezenost.
        • ty nedělej ostudu jménu Martin, nebo se přejmenuj
  • Svěrák je starý senilní dědek, a nechápu, proč se ještě chce zviditelňovat, šašek jeden. *1*
    • Nemůže rozdýchat to, že kníže prohrál a on též, protože v případě vítězství KSCH, měl slíbené místečno na Hradě, nejspíš kancléře. Kárl češtinu příliš neovládá a Svěrák mu s ní vydatně pomáhal. Prostě jako za Havla tak i za KSCH. je čekala teplá a dobře placená místa - trafiky na Hradě. A to je nyní nenávratně pryč, tak tu moralizuje, ten , co držel leta stranickou komunisticku legitimaci.
      • Ó VELKÝ DIE! (Zeus, druhý pád Dia - pamatujete?) Nemilosrdně, však spravedlivě jsi černou duši zaprodancovu odhalil! Tak to má schytat každý chytrolín, jenž spoléhaje se na to, že pro "lepší lidi", pro umělce pak zvláště, platí jiná morálka, se špinavou hubou svou, "knížecí" voňavkou zkropenou, domnívá se, že na veřejnost exhibovat beztrestně lézti může. Když se od části obecenstva, jíž pohrdá (a kterou podceňuje), potlesku nedočkal, depka naň padla. Není zase až kór tak inteligentní, jak si myslel.
    • ... chápání ti nikdy moc nešlo :)))
  • "Zklamaný Zdeněk Svěrák: Rozhodují tu čtenáři bulváru. Vždyť ten Nečas je jak štvanec..."
    Zdeňku, a ty se toho hlupáka ještě zastáváš? Blbneš už stářím, nebo jsi modrý dnes, včera rudý? *8* *13*
  • Nechci se přihlásit, protože často příspěvky nepíšu a protože je to naprosto zbytečné. Jen bych rád napsal k panu Svěrákovi pár slov. Měl jsem docela rád jeho laskavý humor a o jeho politické názory jsem se nezajímal. Nikdy však pro mne nebyl absolutním favoritem. Potom jsem ho viděl a hlavně slyšel, když se zúčastnil spolu a Věrou Čáslavskou besedy před prezidentskými volbami a stál na straně Karla Schwarzenberga. Najednou jsem viděl starého člověka, který bojuje za něco, čemu nerozumí, člověka, který je zhnusen současnou dobou. Tehdy jsem alespoň hodnotil, že se nesnížil k tomu, co předvedla paní Čáslavská, která se chovala jako trhovkyně nejhoršího formátu. Panu Svěrákovi a jemu podobným umělcům bych doporučil, aby se věnovali tomu, pro co mají nadání a kvalifikaci a nesnažili se ovlivňovat lidi, kteří je stále ještě mají rádi.
    • Mluvíte mi z duše.
  • Pane Svěráku, jen bych připomněl jak ten poctivý Nečas na poslední chvíli, prosadil církevní restituce za pomoci obviněného poslance Pekárka(poté co Šnajdr,Tluchoř a Fuksa dostali trafiky ve státních firmách) a mohl bych pokračovat.........ale proč každý to přece ví.
    Líbí se mi Vaše scénáře k filmům a doufám, že vám nevadí moje mentalita čtenáře bulváru.
    Jste dobrý spisovatel, skladatel a scénárista a měl by jste se držet svého kopyta...................
    • Myslim, ze mu prava takova mentalita vadi a mne tez.
      • Nerozumím jazyku tvého kmene *1* *1* *1*
        • To nikoho nemuze u levicaka prekvapit. Kazdy normalne inteligentni clovek si dokaze jednoznakovy preklep snadno v duchu opravit. *1*
    • Ctenari bulvaru jsou odpad. O tom nemuze byt nejmensiho sporu. ;)
      • A představte si, že znám i vědecké pracovnice, co ten buvár čtou. Tituly před i za jménem a stojí na pravici.
        • Vzdelani a mravnost jsou dve ruzne veci. Rath je take vzdelany clovek, lekar, a presto je to zlocinecka zruda, ktera napr. "lzi pouziva kazdy den".
          • Zrůda jseš ty, léčíš si svoje komplexy na neodsouzeném člověku, kterému už přes rok nemůžou nic dokázat, ale u modrých zločinců máš jasno, nic neudělali.
          • Ano , pokud vzdělání nejde ruku v ruce s charakterem a morálkou , tak je to o ničem. Ovšem, nedělejte si o panu Svěrákovi takové iluze, za totáče by ty filmy prostě nenatočil, kdyby se někde nesklonil a kliky neleštil a nebo musel mít nějakého toho ochránce na které po revoluci tak rád a s chutí kydal hnůj.
      • Ale,ale ty jsi nějaká chytrá, jestlipak nejsi pos.raná, běž se rychle podívat...........
        • Jak videt, nenasl jste jediny vecny protiargument. *3*
  • Co jako má být, že osvobodil justici a ta ho pak smetla, kdyby neměl maléry a za zadkem Nagyovou, tak není důvod.To snad platí pro každého, mám snad litovat někoho,kdo svou funkci přestal zvládat a přesto tam seděl?Když předal vládu asistence,tak tam neměl co dělat, a ještě řekne, že o ničem nevěděl, to je ještě horší.......
  • Mrzí mě ,že pan Svěrák ke stáru tak zblbnul.Oni vůbec tihle umělci neví jak žijí obyčejní lidé. *5*
    • Ono ho to ani nezajímá, protože on je něco víc než ta lůza, co řídí tramvaje, autobusy i metro, dělá pokladní v super-hyper marketech, vyrábí auta, peče pečivo, pěstuje potraviny a pod. A proto se rád přimkne k těm lepším, za totáče i ke KSČ, aby z toho měl a dnes, když se to otočilo, tak k Havlovi , disidentům a ke knížecí milosti, té knižecí milosti, co může klidně prospat polovinu prac. doby, což ovšem ta lůza nemůže, jinak by neměl to pečivo, nejezdila by MHD, nebyla by vyrobená auta , nikdo by neuvařil v restauracích a pod. Ovšem asi by rád té lůze vzal volební právo, aby jen ta komediantská j-elita volila a to by pak bylo podle jeho gusta. Na Hrad by usedl kníže pán a Svěrák, jako pedagog přes češtinu, kterou kníže příliš nezvládá by mu dělal kancléře. Ano vážení, to je ten pravý důvod jeho deprese, protože film už asi nenatočí a když ,tak možná jeden nebo dva a to moc není a problémem budou peníze. Kde je na to natáčení vzít, když se škrtá a filmy to též nemíjí a přišli mladí, rvaví a chtějí též svůj podíl. A to na rozdíl ode mne držel legitimaci KSČ a v prezidentském finále, protože nebylo koho volit,, já jsem volit už nešla. Ale jeho filmy se mi líbí a nehodlám na tom nic měnit a dívat se na ně budu i nadále. Jeho moralizování je pouhá zástěrka , protože nezískal tu pozici, kterou si po boku Kárla vysnil a naplánoval. Ani německá MfDnes a jiná zaplacená média mu vítězství nepřinesla. Ó jaká to hrůza, že pane Svěráku! Tak přiznejte laskavě pravdu oč vám šlo a nebalte to do žádné morálky a nedostatku vzdělání ve společnosti.
      • Krásně napsané
  • Zblblý svěrák se zastává nečase, jednoho z poskoků klauzowitz familie. Patří na hnůj i s klauzem, havlem a s celou židovsko-americkou verbeží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit