Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Firmy na výkopové a zemní práce budou za pár let hýkat blahem, až odeberou skrývku a najdou tam zuby po dědovi. No, jako já bych řekl, že dneska se to už tak nějak začíná zvrhávat. Osobně bych se držel nějakého zajetého pořádku. A samozřejmě trochu brzdil ten pokrok, respektive udělal bych ho udržitelný. Nevím sice jak, ale ten rychlý progress civilizace přírodě rozhodně neprospívá. :) 

  • Ještě mám v albu dědovu fotografii z nejmenovaného nádraží.

    Lidskými hnáty zúrodníme lán! Acht Pferde oder achtundvierzig Mann.

    Studii o tom, jak mnoho to pomohlo přírodě, jsem nenašel.

  • Vyřešíme i nedostatek kávy na světových trzích, myslím, že Turek jde zalít zaživa i za mrtva, nebo je libo kávu arabskou, na to je už v Evropě suroviny také dost. Překapávanou či instantní můžeme cedit přes burku nebo hidžáb.

     

  • Realisto, je to psáno jako sarkasmus, ale velice výstižně a proto jsem ťuknul bodík, že souhlasím. 😀

  • Je vidět, že někdo nemá roupama co dělat a tak píše už opravdu o pitomostech

  • I pravil Bůh "prach jsi a v prach se obrátíš" a nechal člověka aby se protloukal životem jak chce a umí...

    I pravil kapitalista "prachy jsi a v prachy se obrátíš" a napařil novorozenci poplatek za odpad (jak se onehdá u nás v jednom městě stalo, ) poté postupně zkásl člověka na úrazovém pojištění, penzijním spoření, poplatku za pohřeb, rakev a další náležitosti., 

    Proč dělat z lidí humus? Takové plýtvání. 😉 Měl bych lepší návrh.....chováme spoustu hospodářských zvířat na maso, kterážto opět produkují mnoho skleníkových plynů....co takhle mrtvé zpracovávat do konzerv? 😯 Tím bychom omezili potřebné množství hovězího drůbežího vepřového a jiného zvířectva chovaného pro naši potravu a pochopitelně tak zmenšili i uhlíkovou stopu a vůbec produkci skleníkových plynů.Koneckonců názvy jídel už některé máme v tomto směru předpřipravené například srbská sekaná, tatarský biftek, cikánská pečeně atd....🙂 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit