Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Virál má ve všem naprostou pravdu. fiti 1, stříká z tebe jen žlč a ztrácíš normální rozum *1*
  • A CO KDYŽ JE NAMAZANEJ TEN DOKTOR,KTERÝ CHCE O TOM ROZHODOVAT,zda je někdo pod vlivem alkoholu by měl rozhodovat zákon a ne nějaké domněnky,jinak obdivuji všechny,kteří o věci dovedou zásadně rozhodnou prostřednictvím tel.obrazovky,co umíte ještě tak kouzelnického,proč se takovým kumštem neživíte,mohli by jste přetrunfnout i novináře
  • Když vidím individua jako Rath či Kalousek, je jasný úpadek českého etnika a současné české civilizace... Kalousek dělá vše pro sebe "ve jménu Ježíše Krista" a Rath zase tuní ego, je těžké poznat, kdo z nich je naší větší hambou! A lidem ukazují, jak lze mít pracovní morálku na háku. I pohled na to, jak se hádají, musí zaplatit volič.... Mě do televize zadara reklamu nedají... namísto toho se občan dívá na vlastní reprezentanty, na jejich ubohost a lhostejnost k lidem, kteří jim dali důvěru.
  • To je zajimavý řidič nesmí pít ani kapku a tady se pokoušejí řídit stát a jsou nametený.Někdy mě připadá,že jsou s prominutím vožralí všichni a nebo se načichali blínu a stratili rozum jak by řekla moje babička.
  • Já bych se snad poprvé Kalouska zastal,neboť sleduji PS,tak jsem ho viděl několikrát opilého,tentokrát byl jen standartně sprostý,což jsem slyšeli já v tv,ale oblíbená politička,nevím kým,pí.Němcová dělá,že nic neslyšela,jak je standartní u těchto lidí,a tak to půjde,až do Haagu. *12*
  • to pozna i amater, kdyz budu citit alkohol, nebo se bude motat, nebo bude mluvit jak mluvi kdyz maji dve a vice promile, ale jsou lide u kterych toto neni viditelne a kdyz si veme zvykacku a neco sni tak to ani neni citit,rozumi se do urcite miry, ale prece nechce Raht tvrdit ze byl Kalousek tak namol a jak to ovlivnuje jeho praci jestli ma dve piva. Urcite se zucastnuje jednani jak bylo videt, coz se neda rici o mnoha strizlivych kteri tam chodi jak do kina a o Klouskovi se urcite neda rici,ze by malo pracoval i kdyz ma to pivo. Take svou pili je uz polikate ve vlade co se urcite o Rahtovi rici neda.Neznam zadneho strizliveho politika, aby zalozil novou stranu a podle Rahta opilec a jemu se to nepodari ani za sto let i kdyz nepije aspon se tak dela nebo to na nem neni poznat. Mozna to pivo nebo ten panak dal Kalouskovi tu inspiraci a to mu ten drab Raht zavidi... *11*
    • Prý: Ve vládě ja Kalousek svou pílí. Tak to je hláška dne. *1* Kalousek je tam proto, že je vyčuraný, hodně toho na druhé ví, přebíhá z partaje do partaje, jak se mu hodí, uzavírá dohody , s kým je to pro něj aktuálně nejvýhodnější, drží ochrannou ruku nad těmi nejhoršími šíbry atd. Zatím za ním není vidět nic, krom ukradených miliard na min. obrany a jednoho celkem slušného rozpočtu a několik výrazně schodkových. Takže vychanost ano, ale píle? *2* No a hlavně je na tom vypitém mozku vidět velká arogance, sebestřednost a agresivita. Když je výjimečně střízlivý před kamerami, tak se dokáže velmi dobře krotit, protože není blbej, ale jinak je to hrůza.
      • tak me chytraku ukaz jedinyho opilce, ktery vynalezne nove remeslo ktere dobre zivi plno lidi a je uspesne, nebo zalozi novou polickou stranu ktera byla naproti CSSD uspesna u volice, ktery vas levaci prokouk a nejen on ale i stidaci jeste pred volbami ukazali co si o arogatnim Rahtovi a Paroubkovi, Haskovi,Zaoralkovi, Sobotkovi a ostatnich mysli.Pis co chces, ale vsichni kradli a kradou, ale tahle vlada chce aspon setrit ne rozdavat za lekarny u lekaru a statisice utracet za kancelare a jeste byt urazeny co si to volic dovoluje chtit vedet neco o me kancelari a ty by nesetrili, ale kradli by dal az by zadluzili celou republiku a nejviv mne hreje ze kecat muzete co chcete ale nejste u kormidla... *1*
        • Tuhle republiku najvíc zadlužil soudruh Kalousek, koaliční partner tu ČSSD, tu ODs (jak se mu to hodilo), schvalující všechny schodkové rozpočty, krom těch z doby oposmluvní...
          Nedivím se, že neznáš fakta. Kalosek je naštěstí u kormidla už taky naposled, myslím, že už toho napáchal dost. A ačkoli nejsem (přes tvé oblíbené lhaní) :-) voličem ČSSD, je přirozené, že se vlády střídají u moci a každý chvilku tahá pilku, i když tobě se jistě tato vymoženost demokracie nelíbí a raději bys totalitu. Příští vládu bude sestavovat ČSSD a bude bez Kalouska, vsad svoje botky.
  • Bohužel nejsem lékař, ale opilého člověka bezpečně poznám a nemusí to být jen manžel. Často sleduji, jako důchodce na to mám čas, jednání ze sněmovny. Včetně těch slavných ústních potyček. I jako laik typuji, že podnapilost u Kalouska je zřejmá téměř vždy a to na mě přes obrazovku nedýchá. Jen nechápu povahu člověka, který je evidentně přistižen /záznamy z jednání určitě existují/, že lže bez uzardění. Co si při tom myslí o lidech, že jsou tak omezení? *1*
  • Na to ,aby divák viděl,že je Kalousek věčně pod parou nemusí ani být lékařem, vidíme laický okem v přímých přenosech sami.Myslím,že pan USTRAŠENÝ by se ho měl přestat bát a co nejrychleji zjednat nápravu,divím se,že jako předseda vlády si tam toho močáky drží.Ale on celý tento arogantní trojkoaliční spolek je na .....!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit