Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně ten státní byt co neoprávněně využíváš škrabálku, to je svinstvo!!!








    YEAH !!!
    • tak to prostě je
      • víme sajmon, leden
        • přéééésně táááák








          YEAH !!
  • Často se rozmýšlím jestli vůbec to má smysl diskuse?
    Staré známe a dokonce v knihovně Akademie věd ČR /doufám,že to teť nevyřadí /
    No uvidíme ale tady je adresa.
    https://www.lib.cas.cz/aleph-google/KNA01/00176/54/001765413.html
    • nemá sajmon, nemá
  • Typický malý český politický grázlík. A takových živíme ve státní správě, senátu a vládě desítky tisíc... pak není divu, že český národ má blbou náladu... tak mi nějak přijde, jako kdybych zase žil "za komančů". Lži, mlžení, zlodějina, samá "malá domů"... a hlavně KLID NA PRÁCI, SOUDRUZI! ...to bych blil
    • No vždy jde o systém !!! I za "komančů" jak píšete byli ulejváci a zloději ale proti dnešku to byl zlomek !!!!!!!!!!!!!!
      • přééééésně
        za sosialismu byli všichni pracovití a slušní







        PCHE !!!
        • ...a proto ukradli všechno, co nebylo přidělaný řetězem - a když bylo, tak ukradli i ten řetěz... ty malé zloděje tehdejší SNB chytala, na ty velké nemohla - protože ti velcí si platili její šéfy. Úplně jako dneska - kdepak se tyhle móresy asi vzaly???
          • sajmon
  • To není jenom Prostějov.Již je potřeba někde začít.
  • bože jak já nesnáším ČSSD a to jsem býval kdysi jejich volič
  • fosilie
    V rámci ČSSD není tento parazit osamocen!Skrz naskrz prolezlá partaj bývalými bolševíky,kteří škodí nadále!Kauzy OKD,Altner,kde se čekalo na jeho smrt,supi!Naprosto nevolitelná pakáž v čele s Lebkounem Prvním a vnitřním Zelinářem z plzeňské Sorbony!
  • V Prostějově už lidé snad pochopí jak čistou vodu od ČSSD pijí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit