Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestliže ČSSD předem plánuje,že ji komunisté budou muset podporovat,když je do vlády nechce,tak už toto samotné ukazuje na demenci politiků z ČSSD.
  • To bude setava Sobotka/nikdy nebyl zaměstnancem/,Filip a když přiberou Falbra,tak to je první útok komoušů
  • Hašek je takový prolhanec,že by jej měla ČSSD předat ODS.Tam by se se svojí prolhaností hodil.To je ukázkový představitel lumpa,kterému jde pouze o politické koryto.Ostatní banda v ČSSD je mu podobná.Jestliže nekdo nechce znárodňovat majetek lumpům,kteří tuto zemi rozkradli,tak ať neoblbuje národ svojí levicovostí.Právě kvůli této ukázkové prolhanosti ČSSD by bylo třeba stavět katovské mučírny a tam politickým prolhancům,v humánním duchu,roztrhávat hubu,od ucha až k uchu.To je ta správná humanita a demokracie,jakou tato země potřebuje.
  • Tys snad si spadl primo do toho kocicince, kdyz tak blbe uvazujes. Proboha vzpasmatujt se a nedejlet same zmaty.
  • co tak blbě kecá, když mu musí být jasné, že bez komoušů neprosadí ani zlevnění droždí. *11*
  • Proboha už i lidovecký a dnes "nejpravicovější"Kalousek chtěl spolupracovat s KSČ a u ČSSD budete pořád strašit. Bývalí komunisti v ODS a jinde nevadí co?
  • připadá někomu ten plešoun jako premiér? mně připadá jak píča :)))
    • To máš jedno. Každopádně to bude o třídu lepší premiér než tvůj guru Přesčas. *1* A hrstka fanatických obdivovatelů ODS, kteří ještě partaji, prošpikované skandály, zbyli, tomu rozhodně nezabrání. Tak sleduj cvrkot a Sobotku jako premiéra si v budoucnu užij. Tobě ho přeju. :-)
  • Komunisti jsou jediní co nelžou, všem říkají jasně na rovinu, že až se dostanou k moci,
    "zakroutějí všem krkem". Tak to řekl už taťka Gottwald v parlamentu. *9* *9*
  • To ano, žalářníci a vrahové z padesátých a šedesátých let mrtví už jsou, ale jejich dědicové z KSČM se k nim do dneška hrdě hlásí.
    • Já se ke komunistům padesátých roků nehlásím,protože by na udělání pořádku,v tomto kapitalistickém svinčíku,by byli strašné měkoty.Na udělání pořádku,v této rozkradené,rozprodané a astronomicky zadlužené zemi,to chce dostat k moci mnohem tvrdší chasníky,mladé generace,než byli komunisté padesátých let.Tehdy se ani ti lumpové,kteří by to zasloužili,nenaráželi na kůl,po předcházejícím řádném stažení z kůže.Na to jak je tato země zbídačená,bych se po další revoluci nedivil ani tomu.
    • Největšími propagátory komunistických časů jsou ti pravičáčtí lumpové,kteří tuto zemi rozkradli a zbídačili.Proto stále přibývá lidí,kteří říkají:"Zlatí komunisté!"Takže uvedené pravičáky by bylo záhodno nejprve pozavírat ,za propagaci komunismu,pak jim připočítat další tresty,za pravicové lumpárny.
  • To teta ne Sobotko,já chci zbohatnout jako Standa Gross.K tomu se mi komunisti nehodí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit