Přejít na výpis diskuzí

Zlínský soud vzal do vazby obviněného z vraždy z roku 2005

7.2.2014 23:20
3 příspěvky

 Zlínský okresní soud vzal do vazby sedmatřicetiletého muže, který je obviněný z vraždy podnikatele v Otrokovicích na Zlínsku v roce 2005, řekl státní zástupce Roman Kafka, který případ dozoruje. Muž byl zatčen ve středu v Otrokovicích. Pokud ho soud uzná vinným, hrozí mu 12 až 15 let vězení, případně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smekám a zdravím pana Kafku a chtěl bych se ho zeptat,zda si ten tým na chvilku mohu půjčit? Jsem velmi překvapen touto informací,neboť mám zkušenosti ze Zlínska a to s lidmi od policie,přes státní zástupce a státní správu,že tam se případy řeší v souladu s radou MUDr Plzáka,a to "zatloukat ,zatloukat a do třetice zatloukat".A co se tam děje "zázraků" jak tito "dokáží" za použití příslušných zákonů viníka téměř svatořečit a poškozeného důsledně potrestat Tam slušným příliš pšenka nekvete.A proto ještě jednou pane Kafka,palec nahoru.

    *16*
    • Tam taky někde "působí" Langer a "soudkyně" Langrovám ne?
  • Tak může tento tým vyšetřovat vraždu jejich kolegy nám. prezidenta Policie Janíčka, 29 bodnořezných ran vesměs zezadu a pak se údajně oběsil - verdikt - sebevražda - Na vlastní oči Klíma dokazoval s experty, jaký je to nesmysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit