Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z NATO a EU je třeba co nejrychleji zdrhat a všechny lumpy,kteří nás tam zatahli odporážet s bezbřehou krutostí na katovských mučírnách za vlastizradu národa Čechů.
  • Ono je to asi tak, Němci, nejenom oni si z počátku mysleli, že do Evropy přichází dělný lid, to by se jim líbilo, ale ono se to zvrtlo a přistěhovalcům se dělat nechce, mladí chtějí studovat, (i když neznají jazyk), hrát fotbal či jiný sport, být trenéry, filmaři zkrátka inteligencí. To, že tady doma je dost lidí, kteří po léta tvoří pevnou součást Evropy je nezajímá. Milá Evropo, připluli jsme na neckách, tady nás máte a starejte se. Když se proti nim někdo ozve, je to špatné. Tak naše policie kvůli běžencům občas dá protestujícím domorodcům pár pendrekem a to je ta demokracie. Neměli by dostat pendrekem ti, co je vítali na nádražích, nebo ti, co jim slibovali lepší zítřky v EU. Tak to vypadá, že jsme se chytli špatné party a to, co bude ještě následovat je jako ve špatném hororu. My staří to ještě nějak přečkáme, ale je mi líto všech našich mladých, nemají se nač těšit.
  • U Sobotky je to nebezpečí,že kdaž na něho Němci zadupou tak se z toho podělá a kývne jim na jakoukoliv lumpárnu Němců.Pokud k tomu dojde ta to chce vybít vše co se z ˇČSSD polhalo k moci a dodnes Česko zbídačuje na katovských mučírnách.
  • Ještě by to chtělo, aby si novináři ujasnili výrazy:
    - uprchlík
    - nelegální migrant
    - ekonomický migrant
    - žadatel o azyl

    Jak už delší dobu pozoruji, novinářům to začalo splývat do jednoho významu a používají to ve větách náhodně, jak jim to přijde "na pero".
    Alene, opravdu všechny ty výrazy nejsou to samé. Naopak. Jejich významy se velice liší.
    • Na názvu nezáleží pořád to bude něco na čeho živení Česko nemá.Protože po šestadvacetileté vládě lumpů je Česko na pokraji státního bankrotu a zde vládnoucí lumpové už se připravují jak Česko zašmelí Němcům a Židům.
  • Tenhle článek jako by někdo opsal s toho německého v Der Spiegel před čtrnácti dny.

    Nutno doznat že EU a NATO chtělo mít z východních států nárazníkové pásmo. Teď když ho mají tak se to politikům nelíbí. Něslyšel jsem že by si někdo z běžných malých lidiček v EU stěžoval na to že Maďarsko staví plot. Zato se najde spousta křiklounů v politice. Že Maďaři chrání vnější hranici EU tak jak by to mělo podle zákonů EU dělat Řecko nebo Itálie poněkud zapomenou dodat.
    No a největší sranda je že proti přistěhovalcům v ČR nejvíce protestují přistěhovalci. Okamura a Konvička...... *1* *1* *1*
  • Koukám, zapšklý a prolhaný důchodce a Stbák Semjon, co tu smrdí nonstop se svou partičkou virtuálních nicku, to zde o5 řádně poblil, prase...
  • Dnes jsem ještě neměl chlapa. Můžou za to komunisti a CCCP, jak jinak.
  • my Novorosijci by jsme EU ukázali zač je toho loket, ale prašivá EU už stejnak mele z posledního
    • Ano CCCP mele z posledního. Teď jsem slyšet v rozhlase ekonomického znalce ruské reality, že ještě před rokem z Rusů čišelo hypertrofované ego a nyní je to pravý opak. Uvědomují si, že stále klesá a ještě není na dně. A pokud by se to podařilo zastavit, bude trvat mnoho a mnoho let než se Rusko zvedne.
      • Ano, CCCP a klikáček. A pak taky BTW, komunisti a zloději. A nakonec Bubble Gum. My havloidi to jinak neznáme.
        • Já bych tolik nekřičel. Víš že havloidi je totéž co pokrytci, ochlastové a zloději.
        • přéééésně, jsem čtverák
    • I howno si dokázal schapirovskej pračůráku, chichi, chacha, cheche!!!
      YEAH !!!
      PCHE !!!
  • Většina chce z EU. Jsem taky pro. Ale z čeho budeme? Gro dobrejch podniků už není českekch, Lidi si zvykli na blahobyt bez námahy a t.d. A dobrovolný brigády - ty byly jen za totáče. To by musel být totální převrat jako po r. 48, ovšem to je dnes z pohledu politiky a stavu světa fakticky nemožný. Prostě z EU nic nechtít ale taky do ní nic nedávat a žít si po svým, ať si pindaj jak chtěj. Jak to dělaj naši romové. Proti tomu není žádnej legální nástroj.
    • Z EU a NATO to chce zdrhat.Bude však nutno udělat z většiny důchodců kádrovou rezervu na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.Taže se už na debužírování důchodců nadále dlužit nebude.pro většinu důchodců pak bude jenom na výplatu důchodu na holý zadek bejkovcem.Ta svojí troubovitost a lenost přemýšlet nic jiného nezaslouží.
      • Také budeš jednou důchodce. Zatím jsi, ale jak je vidět podle tvých příspěvků pouze hloupé tele.
        • Moudrá slova sokole.
  • Proč na méééé geni(t)ální příspěvky nikdo nereaguje?
    • Zloději nicku B.T.W., stačí tvůj geni(t)ální příspěvek a je to pro mne jako sto kliků "souhlasí". *2*
      • Kdybys Simone radši diskutoval a pořád neřešil tvoje ukradené nicky, beztoho jich máš nejmíň padesát.
        • Soudruhu Mechu alias B.T.W., kdybys mi ty nicky nekradl, nemusel bych nic řešit. Pokud tě straší tvůj tulpa Simon, tak zajdi za psychiatrem.
          • Hlavně, že naň reaguješ, toť to nejdůležitější buku.
      • Co je B.T.W ? Simon buzik? Hlupáku.
        • B,T,W, je zkratka pro Bezmezně Tupý Wůl, uže poňal, tovarišč?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit