Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Miloš Zeman, populistický prezident České republiky"

    To je nový oficiální název této funkce? Nebo snad velmi hloupé a neuctivé rýpání ze strany redaktora? Trochu novinářské etiky by to chtělo....celý článek se nese v duchu přiblblé manipulace.
    • A on si snad ten ožrala, prolhaný podvraťák a Putinův poskok zaslouží nějakou uctivost? On se snad i jako president může vyjadřovat tak, jak je zvyklý z té jeho IV.cenové na Vysočině? On jako představitel ČR, pokračovatele Zemí Koruny České žádnou etiku nepotřebuje?
      • Já a Já fest iddioten jsi vlastizrádce. Pro řadového občana jsi jen ovád na uchu krávy.
      • Já dokázal, že je to k o k o t í palice Semjona Gayínka, staré to známé bukvice.
      • A co jsi dokázal ty?
        • No, něco jsem dokázal a chtěl bych toho dokázat ještě víc. Být presidentem ČR, po tom jsem však nikdy netoužil, ale tu funkci kladeče věnců bych jistě také zvládl. Nejednou jsem veřejně vystupoval v cizině a vždy jsem si uvědomoval, že se na mě dívají jako na representanta země a podle toho jsem choval.
          • Dobře děláš,protože na to nemáš.Když tady byl šašek z Anglie nebo z Litvy a plácal jak jsme připraveni na euro tak ti doporučuji rychle se jich zbav,protože nám Čína bude prodávat zmetky za jejich peníze.
  • Kruci, kdy bás přestanou novináři oblbovat?? Jaké peníze z EU. Nikdo nám nic nedá zadarmo. Napřed je tam dáme a oni nám pak z toho něcoco vrátí. Prostě o větší části příjmů republiky rozhoduje ejůnie. Vždyť už to konečně přiznajte na plnou hubu. Nejwenže krmíme část ejůnijních ouředníků a nemalými penězi, ještě nám odmítnpou dát i to málo co dávají... Jděte s tou eújií někam.
    Vždyť ejúnie namá žádné fabriky či výdělečné podniky .. tak z čeho by ty peníz edávala. Jedině z toho co tam platímu....
    • Ono je potřeba znát fakta. Do evropských fondů přispívají všechny členské země, ty bohatší a větší více, ty chudší a menší spíš symbolicky. A pak z toho jednotlivé členské země čerpají peníze na konkrétní programy rozvoje. Ty chudší země mají těch programů více, ty bohatší málo nebo vůbec žádné. Pokud jde o ČR, neznám přesná čísla výše čerpání dotací, musel bych to vyhledat, ale nevidím k tomu důvod. Vím však, že na rozvojové programy dostáváme stovky miliard a platíme malý zlomek této částky v závislosti ekonomice naší země.

      Je třeba si uvědomit, že jsme nedílnou součástí EU, budoucích USE, nejsou proto žádní "my" a "oni". Tak jako jednotlivé kraje v naší zemi jsou součástí ČR. To jako kdyby někdo řekněme v Jihomoravském kraji říkal "my, jako jihomoravský kraj, platíme do státního rozpočtu ČR a oni, ta ČR nám potom něco dají. Z čeho ta ČR dává peníze, když nemá žádné fabriky?"

      Takže je to naprostá neznalost a vylévání si emocí po způsobu "diskusí" ve IV.cenové nebo je to cílená (a možná i placená) desinformační propaganda ve prospěch toho, kdo potřebuje poštvat občany proti členství naší země v EU, budoucích USE. A zde se můžeme ptát "kdo má z toho prospěch?", "qui bono?"
      • A jinak zdravý? Nech se vyšetřít na psychiatrii.
      • Prospěch z toho mají úředníci z Bruselu, kteří mají práci a to dobře placenou .
        Zapomněl jste dodat, že v dalších letech budeme zase platit my a to čím dál více, takže nakonec nula od nuly pojde.
      • Já je de fakto bukvice a ty jeho moudra netřeba brát vážně, protože je to i d i o t.
  • ještěže máme takového pana prezidenta,škoda ,že nevyšel lánský puč,neměli bychom předsedu vlády sralbotku
    • No a měli bychom tady "zemanokracii" po vzoru "putinokracie" a cesta do východních stepí by byla otevřená.
      • A teď už máme zavřenou cestu i do prérií v americe. Můžeme si tak potykat s duchy amerických indiánů.
      • Už,aby to bylo.Zítra bude pozdě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit