Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teplej Semjon Gayínek už je zase v řiti, pozná se to podle překlepů, pak furt upravuje!!!
    Chichichi teplozmrd zuří!!!

    PCHE !!!
    • josef.servit.9
      Pane Chalupa za tento článek bych vám dal do rypáku! Je to ohavná, obludná zákeřnost.
    • brilantní myšlenka, neváhal bych použít slovo geniální *3*
  • ... a do diskuze nastupuje teplej multinick Semjon Gayínek za team Tepláren!!!


    WOW !!!
    • neztrapňuj se zlejBTWjuraKulihrachhrdinoPutine, nikoho tvé zoufalé výkřiky do tmy nezajímají, jsi zničená, frustrovaná, ruská onuce, to tvoje promitivní gajínkování vyštvalo všechny normální přispěvovatelé, včetně komoušů a to už je co říct ...
  • Lži, podvádění a sebestřednost politiků je pro českého voliče pozitivním standardem.
    Jinak by se to ulhané Hradní prase netěšilo takové podpoře.
    • děkuji ti BTW za deset nafixlovaných bodů, nervíky, nervíky ?? *15*
  • Paradoxně, čím je politik prolhanější, tím má větší šanci, že bude zvolen. Ostatně Zemanovi prudce stoupla popularita poté, co začal lidem lhát o uprchlické krizi.
    • ty jeden filozofe. A že nezajdeš mezi lidi, třeba do hospody a nedáš tam do placu své svěží myšlenky. To by kapalo z nosu a počítaly se zoubky, co?
      • Anonyme, nebuď srab, a odhal svou identitu.
        Co se lidí, týká, od politiků přímo chtějí, aby se jim lhalo. Bohužel, to chtějí i od médii, která to rádi plní, zejména ta soukromá.
  • Simon Simonovic von Kretino zde?
    • Nonstop! *5*
  • Tedy, mrzí mne to, nerad někomu nadávám, kromě výjimky, kterou tady neřeknu. Ale vždycky jsem si myslel, že být politikem znamená sloužit národu, který si mne vybral a dal mi důvěru. Možná, že by tady někdo mohl upřímně jmenovat politika, který, řekněme za posledních 100 let, si zaslouží za svou práci uznání. Jsem ochoten připustit, že někdy to má politik těžké, některá, dejme tomu mezinárodní rozhodnutí nejsou jednoduchá. Ale kdyby mi někdo řekl "Ty politiku", tak bych mu natáhl jednu přes h+u+b+u až by se z toho p+o+d+ě+l+a+l
    • Nesmíte všemu věřit - proč - no je před volbami , a Sobotka mu neodpustil, že po něm chtěl aby držel slovo - když na něj jinak nemohl/kvůli preferenčním hlasům/. Já už to beru tak - že koho press si bere na mušku je dobrej. Koho vychvalují je ouvej. Zkuste si to nechat projít hlavou, porovnrjtr - ale mně to vychází. .
  • Nechte Haška Haškem.
    Ta Mrencová- TO je třída, kdo si s ní ještě nezadal?
    HÁDÁM, ŽE SE ČTVRTINOU PARLAMENTU UŽ NĚCO MĚLA.
    (.....SEX URČITĚ NE, VIDĚLI JSTE JÍ? )
    Už aby jí někdo ukradl archiv.
    • Je mi jedno komu Mrencová podržela, a nezajímá mě jestli i Haškovi. To ale nic nemění na tom, že Hašek není jenom šašek, ale spíš lhář a křivák. To tam na té jižní Moravě nemáte někoho lepšího než toho trpazlíka? *12* *16*
    • Hašek je náš cělovjék!
  • Zadání zní dehonestovat ať je to pravda nebo lež. Stačí vzpomenout Lukašenka jakou mu dělali antireklamu náhle je ticho a z diktátora je anděl !
  • josef.servit.9
    Hašek je zrovna na tapetě, ale co Hazard Kalous útočný ? Hazard je nejvíce placený padákový maniak! Jeho příjmy -Hazarda jsou pohádkové. Klaus musí smeknout a Topolánek v ČEZU také !
  • Mimo téma- https://youtu.be/Me-cSKw5BYU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit